İçeriğe geç

Ankara Medipol Üniversitesi Taban Puanları

2026 YÖKATLAS verilerine göre Ankara Medipol Üniversitesi bölümlerinin taban puanları, kontenjanları ve başarı sıralamaları.

Üniversiteleri Karşılaştır

Ankara Medipol Üniversitesi Taban Puanı ve Başarı Sırası Tablosu

124 kayıt bulundu.

ÜniversiteBölümPuan TürüKontenjanTaban PuanBaşarı SırasıYıl
Ankara Medipol ÜniversitesiTıpSAY12520,607.0842026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıpSAY12519,097.8302026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıpSAY76495,6222.9652026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıpSAY76490,9226.6802026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş HekimliğiSAY10490,4127.0742026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş HekimliğiSAY10488,2828.8982026
Ankara Medipol ÜniversitesiEczacılıkSAY8476,8038.7762026
Ankara Medipol ÜniversitesiEczacılıkSAY8474,6440.7252026
Ankara Medipol ÜniversitesiElektrik-Elektronik MühendisliğiSAY6470,0244.9002026
Ankara Medipol ÜniversitesiDil ve Konuşma TerapisiSAY8463,5450.8272026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş HekimliğiSAY64461,2053.1182026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar MühendisliğiSAY9452,5461.3082026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş HekimliğiSAY64449,3364.3352026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar MühendisliğiSAY5447,0566.5182026
Ankara Medipol ÜniversitesiHukukEA13444,986.4002026
Ankara Medipol ÜniversitesiEczacılıkSAY53443,3370.1312026
Ankara Medipol ÜniversitesiEczacılıkSAY53432,9880.4672026
Ankara Medipol ÜniversitesiHemşirelikSAY13428,8984.6612026
Ankara Medipol ÜniversitesiHemşirelikSAY12419,6194.5252026
Ankara Medipol ÜniversitesiGastronomi ve Mutfak SanatlarıSÖZ10411,689.4552026
Ankara Medipol ÜniversitesiYönetim Bilişim SistemleriEA5409,4530.3542026
Ankara Medipol ÜniversitesiPsikolojiEA10406,9233.4432026
Ankara Medipol ÜniversitesiHukukEA82403,5137.9442026
Ankara Medipol ÜniversitesiErgoterapiSAY5402,67113.6612026
Ankara Medipol ÜniversitesiPsikolojiEA10401,5140.7972026
Ankara Medipol ÜniversitesiYönetim Bilişim SistemleriEA12399,1844.0602026
Ankara Medipol ÜniversitesiSiyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerEA6390,1358.5622026
Ankara Medipol ÜniversitesiAnesteziTYT7388,85229.0362026
Ankara Medipol Üniversitesiİlk ve Acil YardımTYT7386,90236.1162026
Ankara Medipol ÜniversitesiHalkla İlişkiler ve ReklamcılıkSÖZ5386,5425.8362026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıbbi Görüntüleme TeknikleriTYT7384,98243.1912026
Ankara Medipol ÜniversitesiİşletmeEA10383,9469.5882026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş Protez TeknolojisiTYT8382,48252.7062026
Ankara Medipol ÜniversitesiBeslenme ve DiyetetikSAY4382,07139.9862026
Ankara Medipol ÜniversitesiOptisyenlikTYT7382,03254.4782026
Ankara Medipol ÜniversitesiEbelikSAY13381,38140.9362026
Ankara Medipol ÜniversitesiHalkla İlişkiler ve ReklamcılıkSÖZ8381,2831.1432026
Ankara Medipol Üniversitesiİç Mimarlık ve Çevre TasarımıEA5379,6277.8542026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapi ve RehabilitasyonSAY6378,79144.5942026
Ankara Medipol ÜniversitesiUluslararası Ticaret ve FinansmanEA8378,2780.5062026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapi ve RehabilitasyonSAY10376,98147.1322026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar ProgramcılığıTYT10375,84279.8632026
Ankara Medipol ÜniversitesiAnesteziTYT10372,09296.1292026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT6371,40299.2332026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar ProgramcılığıTYT12370,24304.4122026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapiTYT7370,09305.1462026
Ankara Medipol Üniversitesiİlk ve Acil YardımTYT8369,89306.0902026
Ankara Medipol ÜniversitesiİşletmeEA5369,7098.5052026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş Protez TeknolojisiTYT9369,52307.7122026
Ankara Medipol ÜniversitesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiEA5367,44103.5262026
Ankara Medipol ÜniversitesiAğız ve Diş SağlığıTYT7367,30317.9442026
Ankara Medipol ÜniversitesiUluslararası Ticaret ve FinansmanEA5365,85107.1392026
Ankara Medipol ÜniversitesiRobotik ve Yapay ZekaTYT10362,43342.0752026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT8361,36347.6012026
Ankara Medipol ÜniversitesiAmeliyathane HizmetleriTYT8360,54351.8872026
Ankara Medipol Üniversitesiİnşaat TeknolojisiTYT10358,04365.1622026
Ankara Medipol ÜniversitesiAğız ve Diş SağlığıTYT9356,04376.4432026
Ankara Medipol ÜniversitesiOdyometriTYT7355,04382.1502026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiyalizTYT7353,74389.6022026
Ankara Medipol ÜniversitesiAmeliyathane HizmetleriTYT5351,75401.3452026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapiTYT8351,49402.8802026
Ankara Medipol Üniversitesiİç Mekan TasarımıTYT10351,45403.1022026
Ankara Medipol ÜniversitesiRadyoterapiTYT7351,44403.1462026
Ankara Medipol ÜniversitesiMahkeme Büro HizmetleriTYT4350,98405.9852026
Ankara Medipol ÜniversitesiArka-Yüz Yazılım GeliştirmeTYT10347,72426.4542026
Ankara Medipol ÜniversitesiBiyomedikal Cihaz TeknolojisiTYT7343,27455.6002026
Ankara Medipol ÜniversitesiPazarlamaTYT4341,28469.1242026
Ankara Medipol ÜniversitesiElektrik-Elektronik MühendisliğiSAY39336,95216.9992026
Ankara Medipol ÜniversitesiDil ve Konuşma TerapisiSAY54334,52222.1332026
Ankara Medipol ÜniversitesiOdyolojiSAY5333,81223.6582026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıbbi Görüntüleme TeknikleriTYT44332,03537.3812026
Ankara Medipol ÜniversitesiAnesteziTYT44326,12585.3162026
Ankara Medipol Üniversitesiİlk ve Acil YardımTYT44324,10602.6072026
Ankara Medipol ÜniversitesiYönetim Bilişim SistemleriEA34318,46265.2762026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş Protez TeknolojisiTYT48317,98657.6472026
Ankara Medipol ÜniversitesiPsikolojiEA59317,87268.0802026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT42313,16703.8672026
Ankara Medipol ÜniversitesiAğız ve Diş SağlığıTYT46311,07724.7722026
Ankara Medipol ÜniversitesiHemşirelikSAY85301,97305.5612026
Ankara Medipol ÜniversitesiAmeliyathane HizmetleriTYT48300,36839.5152026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapiTYT44300,27840.4882026
Ankara Medipol ÜniversitesiSağlık Turizmi İşletmeciliğiTYT3293,53918.8162026
Ankara Medipol Üniversitesiİç Mimarlık ve Çevre TasarımıEA33293,40406.4442026
Ankara Medipol ÜniversitesiOptisyenlikTYT44288,35981.2042026
Ankara Medipol ÜniversitesiPsikolojiEA61287,84444.6622026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiyalizTYT45285,671.014.6882026
Ankara Medipol ÜniversitesiYönetim Bilişim SistemleriEA76284,25470.9042026
Ankara Medipol ÜniversitesiRadyoterapiTYT47278,451.106.6442026
Ankara Medipol ÜniversitesiOdyometriTYT47272,101.190.6912026
Ankara Medipol ÜniversitesiAnesteziTYT61270,301.215.0982026
Ankara Medipol ÜniversitesiİşletmeEA34267,50607.3102026
Ankara Medipol ÜniversitesiHemşirelikSAY82265,19448.6202026
Ankara Medipol ÜniversitesiEbelikSAY85262,49462.2952026
Ankara Medipol ÜniversitesiBeslenme ve DiyetetikSAY27262,06464.5312026
Ankara Medipol ÜniversitesiMahkeme Büro HizmetleriTYT25261,861.331.7102026
Ankara Medipol Üniversitesiİlk ve Acil YardımTYT54259,131.369.7932026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapi ve RehabilitasyonSAY40259,03480.7902026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar ProgramcılığıTYT76250,471.492.3322026
Ankara Medipol ÜniversitesiSiyaset Bilimi ve Kamu YönetimiEA34250,44771.4462026
Ankara Medipol ÜniversitesiSiyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkilerEA42249,87777.3032026
Ankara Medipol ÜniversitesiErgoterapiSAY32243,85574.9962026
Ankara Medipol ÜniversitesiBiyomedikal Cihaz TeknolojisiTYT48241,691.617.7082026
Ankara Medipol ÜniversitesiDiş Protez TeknolojisiTYT65241,181.625.0562026
Ankara Medipol Üniversitesiİnşaat TeknolojisiTYT68240,941.628.5512026
Ankara Medipol ÜniversitesiUluslararası Ticaret ve FinansmanEA51239,35888.6942026
Ankara Medipol ÜniversitesiUluslararası Ticaret ve FinansmanEA31231,69972.5872026
Ankara Medipol ÜniversitesiİşletmeEA68230,98980.1732026
Ankara Medipol ÜniversitesiOdyolojiSAY35226,40711.8562026
Ankara Medipol Üniversitesiİç Mekan TasarımıTYT59209,002.043.4962026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapi ve RehabilitasyonSAY61207,65879.0072026
Ankara Medipol ÜniversitesiAğız ve Diş SağlığıTYT59——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiAmeliyathane HizmetleriTYT37——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiArka-Yüz Yazılım GeliştirmeTYT68——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar MühendisliğiSAY34——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar MühendisliğiSAY65——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiBilgisayar ProgramcılığıTYT68——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiFizyoterapiTYT54——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiGastronomi ve Mutfak SanatlarıSÖZ63——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiHalkla İlişkiler ve ReklamcılıkSÖZ49——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiHalkla İlişkiler ve ReklamcılıkSÖZ34——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiPazarlamaTYT30——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiRobotik ve Yapay ZekaTYT68——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiSağlık Turizmi İşletmeciliğiTYT20——2026
Ankara Medipol ÜniversitesiTıbbi Laboratuvar TeknikleriTYT54——2026

Ankara Medipol Üniversitesi İçin Tercih Dönemi Araçları

Veri Kaynakları

Bu sayfadaki taban puanı, kontenjan ve başarı sırası bilgileri YÖKATLAS (Yükseköğretim Program Atlası) üzerinden derlenmiştir. Tercih öncesi güncel ve resmi verileri ÖSYM ile YÖK'ün resmi kaynaklarından doğrulaman önerilir.