Ücretsiz İş İlanı Ver

Aradığın Elemanı Hemen Bul

Gelişen teknoloji ile birlikte firmaların eleman arayışları artık online ortamlarda olmakta ve iş arayanlar da iş ilanlarını internet üzerinden takip etmekte, kendilerine uygun işleri online platformlarda bulabilmektedirler. Durum böyle olunca da özellikle işverenler ve büyük şirketler için ücretsiz iş ilanı veya ücretsiz eleman ilanı vermek önem kazanmaktadır. İşte isbul.net de Türkiye’nin ücretsiz ilan sitesidir.

isbul.net iş arayan adayları hayallerindeki işlere kavuşturan, işverenlere ise uygun niteliklerde eleman sağlayan bir platformdur. Böylece isbul.net kurulduğu günden bu yana binlerce kişiye iş ve binlerce firmaya eleman sağlayıp sektör içerisinde sürekli olarak zirvede yer almaktadır.

isbul.net’in firmalar için sağladığı kolaylıklar daha en başta; ücretsiz üyelik ve ücretsiz ilan verme aşamalarında kendini gösterir. Ayrıca isbul.net modern, kullanışlı arayüzü ve tasarımları ile de firmaların her zaman yanındadır. Ücretsiz ilan siteleri arasında her zaman lider olan ve en çok tercih edilen isbul.net ile en kolay şekilde iş ilanı yayınlayabilir, aradığınız elemanları en kolay şekilde bulabilirsiniz.

Hemen Ücretsiz İş İlanı Ver

Bir firma, ücretsiz ilan siteleri arasında en yetkin özelliklere sahip olan isbul.net’i tercih ettiğinde yapması gereken şey, isbul.net'in anasayfası üzerinden “işveren” ya da “ücretsiz ilan ver” butonlarından birine tıklayıp bir üyelik oluşturmaktır. Üyelik formu doldurulduktan sonra artık ilan verme aşamasına geçilebilmektedir. İşverenin bu aşamada yapması gereken tek şey şirketinin bünyesinde bulunan açık pozisyonun özelliklerine uygun bir ilan yayınlamaktır.

İş ilanı verirken firmaların en çok dikkat etmeleri gereken şeylerden biri ilan içerisindeki adayda aranan nitelikler, adayın yapacağı işin tanımı gibi bölümleri detaylı olarak doldurmak ve aradıkları elemanların özelliklerini en açık şekilde belirtmektir. Aranan nitelikler kısmında firmanın işe yerleştirmek istediği kişide yapılacak olan işin gerektirdiği birtakım nitelikleri belirtmesi istenmektedir.

Ücretsiz Eleman İlanı Verme isbul.net’te!

Firmanın isteği ister ücretsiz iş ilanı ver ister ücretsiz eleman ilanı ver olsun, isbul.net’te iş ilanlarının içerikleri oldukça kolay şekilde doldurulabilir. Fakat bu nitelikler her firma ve her pozisyon için farklılıklar göstermektedir. Örneğin firma yönetici adayı olarak istihdam etmek istediği personel için askerlik kriterlerini yapılmış/tamamlanmış olarak belirleyebilir. Benzer şekilde saha içerisinde satış yapmak ile ilgili bir iş için aktif olarak araç kullanabilme yeteneği aranabilmektedir.

İsbul.net’te tüm pozisyonlar için yüz binlerce iş arayan aday bulunmaktadır. Bu nedenle de firmalar, ücretsiz iş ilanı verirken isbul.net’i sıklıkla tercih etmektedir. Bu tercihlere elbette en çok etki eden şeylerden biri de isbul.net’in ücretsiz eleman ilanı vermeye olanak tanımasıdır. Üstelik ilan verdikten sonraki aşamalardan olan başvuran adayların özgeçmişlerini görüntüleme, adayların iletişim bilgilerine ulaşma, adaylar arasında eleme ya da gruplandırma yapma gibi aşamalar da tamamen ücretsizdir.

İlan verirken sadece nitelik ya da iş tanımı doldurmakla sınırlı kalmayan isbul.net, aynı zamanda da tam zamanlı, yarı zamanlı/part-time, dönemsel, evden çalışma imkanları gibi seçeneklerle de ilanınızı açıkça belirtebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak aradığınız elemanın cinsiyetini, yaş aralığını, eğitim ve deneyim sürelerini de kendiniz belirleyebilirsiniz. Öyleyse daha fazla beklemeye ya da başka platformlara paralar dökmeye gerek yok. İsbul.net’e gel ve anında ücretsiz iş ilanı ver!

Ücretsiz İş İlanı Yayınlama Aşamaları

İsbul.net’te en çok dikkat çeken bir başka özellik ise ilan yayınlamadan önce adaylara açık uçlu, çoktan seçmeli gibi sorular sorabilme imkanıdır. Böylece adayları daha ilk aşamada oluşturduğunuz sorularla eleme ya da gruplandırabilme imkanına sahip olursunuz. Adaylara tek soru sorabileceğiniz gibi birden çok soru da sorabilirsiniz. Aynı zamanda özel ya da toplu mesaj gönderebilme özelliklerine de sahip olan isbul.net, adayların özgeçmişlerini de en detaylı şekilde çıktı olarak sistemden verebilen bir iş ilanı sitesidir. Niteliklerini beğendiğiniz elemanın iletişim bilgilerine ve fotoğraflı özgeçmişine isbul.net üzerinden erişebilirsiniz. Tüm bu özelliklere anında sahip olabilmek için hiç vakit kaybetme, isbul.net’e gel ve ücretsiz ilan ver!

Aday veri tabanında yüz binlerce adayı barındıran ve onlara iş olanakları sunan isbul.net’in ücretsiz iş ilanı ver seçeneği ile mühendis, öğretmen, muhasebeci, bankacı, pazarlamacı, doktor, uzman, yönetici gibi ilanlara ek olarak vasıflı ve vasıfsız eleman, işçi, evden çalışabilecek ya da engelli eleman gibi çok farklı pozisyonlarda da ilan verebilirsiniz.

Eleman Bulmanın Net Adresi

İsbul.net üzerinden verilen ilanlar, ilk önce editör onayından geçer ve altmış gün boyunca yayında kalır. İlanınızı dilediğiniz zaman durdurabilir dilediğiniz zaman yeniden aktif edebilirsiniz. Aradığınız elemanı bulduğunuz zaman ilanınızı pasif edebilir ya da içerikle ilgili birtakım düzenlemeler yapabilirsiniz. Yaptığınız düzenlemeler yine editör onayına düşer ve ilan tekrar yayına alınır. Süresi biten ya da pasif edilen ilanlarınızdaki başvuruları daha önceden görüntülemiş olsanız bile tekrar tekrar görüntüleyebilirsiniz.

İsbul.net’in sizlere sağladığı bir başka özellik ise ilanınızı verirken firma bilgilerinizi gizleyebilir, firmanızın logosunun ve isminin iş arayan adaylar tarafından görünmemesini sağlayabilirsiniz. Böylece adaylar sadece ilanın niteliği, tanımı, lokasyonu gibi alanlara erişebilirler. Aynı zamanda tam tersi şekilde ilanınıza logo ekleyebilir, firmanızın isminin ve logosunun tanınmasına da ücretsiz bir şekilde olanak sağlayabilirsiniz.

İsbul.net’te her firmanın ihtiyacına göre eleman, her iş arayanın niteliklerine göre de iş bulunmaktadır. Yüz binlerce aday sizleri ilan vermeniz için bekliyor. Öyleyse isbul.net üzerinden hemen ilan ver ücretsiz iş ilanın ile de binlerce iş arayan adaya anında ulaş!