Ücretsiz İş İlanı Ver

Ücretsiz İş İlanı Ver

Teknolojinin ilerlemesi ve nüfusun artmasıyla birlikte çalışma hayatında da doğru orantıda bir hareketlenme başlamıştır. İş alanlarının artması, iş arayan ve işveren arasında bir köprü oluşturmuş ve bu anlamda yoğun bir arz talep durumu söz konusu olmuştur. Teknolojik ilerlemeler, iş arayışının ve işçi alımının eskiye nazaran daha kolay bir şekilde gerçekleşmesine olanak sağlayacak çalışmalar meydana getirmiştir. Bu doğrultuda bireyler özellikle internet ortamı üzerinden aradıkları işlere, işverenler de aradıkları elemanlara kolaylıkla ulaşmaya başlamıştır. Daha önceleri gazetelerin sarı sayfalarında iş ilanı yayınlayan firmalar artık internet ortamı üzerinden bu işlemi çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. İnternet ortamı için tasarlanarak iş arayan ve işverenin kullanımına sunulmuş olan çeşitli iş ilanı sitesi mevcuttur. Firmalar bu siteler üzerinden ücretsiz iş ilanı vermekte ve iş arayanlar da rahatlıkla bu ilanlara ulaşarak başvuruda bulunmaktadırlar. İsbul.net, bu alanda kurulmuş olan ve sunmuş olduğu olanaklar sayesinde iş arayan ve işveren için oldukça kullanışlı imkanlar sağlayan bir web sitesidir. Ücretsiz iş ilanı vermenin en kaliteli adresi olan isbul.net ile ücretsiz iş ilanları verebilir, dilediğiniz elemana hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Aradığınız Elemana Kısa Sürede Ulaşın

İsbul.net üzerinden ücretsiz iş ilanı verebilmek için öncelikle yapmanız gereken işlem “Firma Girişi” kısmından “Üye Ol” ya da “Ücretsiz İlan Ver” seçeneklerine tıklayarak firmanız adına üyelik oluşturmaktır. Daha sonra size otomatik olarak tanımlanmış olan 1 adet ücretsiz ilan hakkınız ile dilediğiniz pozisyonda ilan yayınlayabilirsiniz. Sistemimizin size her ay otomatik olarak tanımladığı “1 adet ücretsiz ilan yayınlama hakkı”nın yanı sıra gelen başvuruları ücretsiz görüntüleme hakkınız mevcuttur. Bu hakkınızla, ilanınıza başvuran tüm adayların iletişim bilgilerini ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz. İkinci ya da üçüncü ilan yayınlamanız durumunda bu ilanlar için sizlerden belirli bir ücret talep edilecektir. Ürünlerimiz ve fiyatlandırmalar konusunda detaylı bilgi için ana sayfanızda yer alan “Ürünlerimiz” kısmını ziyaret edebilirsiniz.

İsbul.net, iş arayan ve işvereni bir araya getirmekte olan bir insan kaynakları kuruluşudur. İsbul.net bünyesinde çalışan müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile firma kullanım hakları, ücretsiz ilan yayınlama ve merak ettiğiniz daha birçok konuda danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Sizler de kısa sürede aradığınız elemana ulaşmak isterseniz, isbul.net bir tık uzağınızda…

Ücretsiz İş İlanı Verme Aşamaları

İsbul.net üzerinden yayınlayacak olduğunuz ilanlar için öncelikle sayfanızın sağ üst köşesinde turuncu kutu içerisinde yer alan “İlan Yayınla” seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Ardından dilediğiniz pozisyonda ilan için gerekli bilgileri girebileceğiniz bir sayfa ile karşılaşacaksınız. Bu kısımda aradığınız pozisyon hakkında detaylı bilgileri verebilirsiniz. Firmanızın bulunduğu sektör, ilanını vereceğiniz işin alanı, adayların deneyim ve eğitim bilgileri hakkında dilediklerinizin hepsi bu kısımda işaretleyebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Vereceğiniz ilanda adaylarda aradığınız niteliklerin detaylı olarak ifade edebileceğiniz özel bir kısım bulunmaktadır. Bu kısımda dilediğiniz nitelikleri listeleyebilir, özel olarak belirtmek istediğiniz noktaları belirtebilirsiniz. Ayrıca ilanı yayınlamadan önce adaylara deneyimleri ya da yetkinlikleri hakkında soru sorabilme imkanınız bulunmaktadır. Böylece adayları daha ilk aşamada oluşturduğunuz sorularla eleme ya da gruplandırabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

İlanınızda eklemek istediğiniz alanları doldurduktan sonra firmanızın bulunduğu ya da aday toplayacağınız lokasyonları sayfanızın en altında yer alan kısımdan seçebilirsiniz. Ardından “İlan Yayınlama Koşulları ve Gizlilik Politikasını Kabul Ediyorum” seçeneğini tıklayarak ilanınızı “Kaydet ve İlerle” kısmından editör onayına gönderebilirsiniz. İlanınız yayınlandıktan kısa bir süre sonra başvurularınız artacak ve siz de bu adaylar içerisinde bir eleme imkanına sahip olacaksınız. İlanınıza başvuran adaylara özel ya da toplu mesaj gönderebilme özelliklerine de sahip olan isbul.net, adayların özgeçmişlerini de en detaylı şekilde çıktı olarak sistemden verebilen bir iş ilanı sitesidir. Niteliklerini beğendiğiniz elemanın iletişim bilgilerine ve fotoğraflı özgeçmişine isbul.net üzerinden erişebilirsiniz.

Aday veri tabanında yüz binlerce adayı barındıran ve onlara iş olanakları sunan isbul.net’in ücretsiz iş ilanı ver seçeneği ile mühendis, öğretmen, muhasebeci, bankacı, pazarlamacı, doktor, uzman, yönetici gibi ilanlara ek olarak vasıflı ve vasıfsız eleman, işçi, evden çalışabilecek ya da engelli eleman gibi çok farklı pozisyonlarda da ilan verebilirsiniz. Firmamız, her türlü alandan dilediğiniz çalışanı bulma şansı sunan ve bunu ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan profesyonel firmalardan biridir. Aradığınız elemana hızlı bir şekilde ulaşmak isterseniz, isbul.net üzerinden ücretsiz ilan ver seçeneğini tıklayarak dilediğiniz ilanı yayına alabilrsiniz.

Eleman Bulmanın Net Adresi

İsbul.net üzerinden verilen ilanlar, ilk önce editör onayından geçer ve otuz gün boyunca yayında kalır. İlanınızı dilediğiniz zaman durdurabilir dilediğiniz zaman yeniden aktif edebilirsiniz. Aradığınız elemanı bulduğunuz zaman ilanınızı pasif edebilir ya da içerikle ilgili birtakım düzenlemeler yapabilirsiniz. Yaptığınız düzenlemeler yine editör onayına düşer ve ilan tekrar yayına alınır. Süresi biten ya da pasif edilen ilanlarınızdaki başvuruları daha önceden görüntülemiş olsanız bile tekrar tekrar görüntüleyebilirsiniz.

İsbul.net’in sizlere sağladığı bir başka özellik ise ilanınızı verirken firma bilgilerinizi gizleyebilir, firmanızın logosunun ve isminin iş arayan adaylar tarafından görünmemesini sağlayabilirsiniz. Böylece adaylar sadece ilanın niteliği, tanımı, lokasyonu gibi alanlara erişebilirler. Aynı zamanda tam tersi şekilde ilanınıza logo ekleyebilir, firmanızın isminin ve logosunun tanınmasını da ücretsiz bir şekilde sağlayabilirsiniz.

İsbul.net’te her firmanın ihtiyacına göre eleman, her iş arayanın niteliklerine göre de iş bulunmaktadır. Yüz binlerce aday sizleri ilan vermeniz için bekliyor. Öyleyse isbul.net üzerinden hemen ilan verin, ücretsiz iş ilanınız ile de binlerce iş arayan adaya anında ulaşın!