Üyelik Sözleşmesi

1.  isbul.net, adayların üyelik formunda ve sistemde oluşturdukları özgeçmişlerinde verdikleri bilgilerin doğruluğunu araştırma ya da onaylama mükellefiyeti taşımaz. Adaylar, form ve özgeçmiş doldururken verdikleri bilgilerin doğruluğunun tek sorumlusu kabul edilir.

2.  Aday form ve özgeçmiş oluştururken verdiği bilgilerden dolayı ortaya çıkabilecek tüm kanuni, cezai veya idari sorumluluktan mükelleftir.

3. isbul.net, adayın verdiği bilgiler doğrultusunda, 3. kişilerin ya da isbul.net’in zarar görmesi durumunda adayı sorumlu tutma hakkına sahiptir. isbul.net, adayın verdiği bilgiler nedeniyle herhangi bir ücret ödemesi durumunda, ödediği ücreti adaydan talep etme hakkına sahiptir. Tüm adaylar, bunu kabul etmiş sayılır.

4.  isbul.net, adayların herhangi bir amaç doğrultusunda, verdikleri bilgilerin doğruluğunun olmadığını tespit etmesi durumunda adayın üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir.

5. Aday üyelik formunda ve özgeçmişinde verdiği tüm bilgilerin üye firmalar tarafından görüntülenebileceğini kabul etmiş sayılır.

6.  Aday CVsini aktif hale getirdiği ve bilgilerine herhangi bir kısıtlama getirmediği takdirde, bilgilerinin site üyeleri tarafından görüntülenebileceğini peşinen kabul eder.

7.  Adaylar, üyelik bilgileri kapsamında verdiği bilgilere dayanarak, isbul.net in kendisi için bir hesap ya da profil oluşturabileceğini peşinen kabul eder.

8.  isbul.net’te yer alan linkler yoluyla aday farklı sitelere verdiği bilgilerin doğruluğu ya da içeriğinin korunmasından isbul.net’i sorumlu tutamaz.

9.  Aday özgeçmişi aktif durumda bulunduğu sürece isbul.net’ten e-posta aracılığı ile yenilikler, haberler ya da bildirimlerle ulaşabilme hakkına sahiptir. Aday herhangi bir bildirimi olmadığı takdirde, isbul.net’in kendisine e-posta aracılığı ile ulaşabilmesini kabul eder.