Ünoks Endüstriyel Paslanmaz Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. iş ilanları
20.11.2017
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

Sektör lideri olduğumuz gemi mutfakları, çamaşırhaneleri ve diğer paslanmaz sacdan mamul ürünlerin kullanıldığı alanlarının tasarımı, üretimi ve montajını yapmakta olan firmamızın Üretim Tasarımı bölümüne istihdam edilmek üzere Tasarım Teknisyeni aranmaktadır.

İş yeri şirketmizin Deri Organize Sanayi Bölgesi - Tuzla adresindeki fabrikasıdır.

Tasarım bölümünde çizilen projeleri imalat resimlerine dönüştürmek; CNC programlanan makinelerin program desteğini verebilmek; üretim iş emirlerinin bilgisayar yardımı ile hazırlanmasını sağlamak kısaca iş tanımıdır.

Başvurular isbul.net adresindeki CV'ler incelenerek ön değerlendirilecektir. Bu nedenle adayların her tür kendilerini ifade edecek bilgileri eksiksiz olarak bildirmeleri yararlarına olacaktır. Uygun görülen başvurular, randevu verilerek firmamızda yeterlilik açısından değerlendirilecek uygun görülenler işe alınacaktır.

Aranan Nitelikler

Solidworks ve Autocad bilmek ön koşuldur. İyi derecede bu programları kullanamayan adaylar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adayların askerlik ile ilişkilerinin olmaması gereklidir. Tecilli başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Adayların, Tuzla ve çevresinde ikamet etmesi beklenmektedir.
 


Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Tasarım Uygulama Teknikeri
 • Cinsiyet
  :
  Erkek
 • Yaş
  :
  23 - 35 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Tasarım
 • Sektör
  :
  Proje Ve Taahhüt
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Eğitim Durumu
  :
  Ön Lisans, Lisans
 • Askerlik Durumu
  :
  Yapıldı
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  20.11.2017
 • Çalışma Yeri
  :
  İstanbul Anadolu (Tuzla)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Ünoks Endüstriyel Paslanmaz Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. firmasının Tasarım Teknisyeni arayışı için yayınlanmıştır. Ünoks Endüstriyel Paslanmaz Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. firmasının Tasarım Teknisyeni ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Tasarım Teknisyeni ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Proje Ve Taahhüt sektörü için verilen Tasarım Teknisyeni ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Ünoks Endüstriyel Paslanmaz Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. firmasının tüm iş ilanları için ya da Proje Ve Taahhüt sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Anadolu (Tuzla) Ünoks Endüstriyel Paslanmaz Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Anadolu (Tuzla) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Anadolu (Tuzla) Ünoks Endüstriyel Paslanmaz Ürünler San. Tic. Ltd. Şti. eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Tasarım Teknisyeni iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Tasarım Teknisyeni iş ilanları sayfası ile Tasarım Teknisyeni pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.