Top Expert Web iş ilanları

Web Tasarım Uzmanı

Top Expert Web

2020-01-13
2020-01-13
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

  • Web site tasarımı oluşturma geliştirme,
  • Telefon ve Bilgisayar uygulamaları oluşturma, geliştirme alanlarında görevlendirilmek üzere Web Tasarım Uzmanı arayışımız bulunmaktadır.

 

Aranan Nitelikler

  • İngilizce bilmenin yanında, Wordpress developer PHP, JavaScript, HTML, CSS ve Bootstrap pogramlarını da bilmeleri gerekir.
  • İlgili adaylaırn başvurularını bekliyoruz.

Ek Bilgiler

HARİTAYI GÖSTER

Prestij İlaçlama

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Top Expert Web firmasının Web Tasarım Uzmanı arayışı için yayınlanmıştır. Top Expert Web firmasının Web Tasarım Uzmanı ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Web Tasarım Uzmanı ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Bilişim sektörü için verilen Web Tasarım Uzmanı ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Top Expert Web firmasının tüm iş ilanları için ya da Bilişim sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Tüm Türkiye Top Expert Web iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm Türkiye bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Tüm Türkiye Top Expert Web eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Web Tasarım Uzmanı iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Web Tasarım Uzmanı iş ilanları sayfası ile Web Tasarım Uzmanı pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.