Tarihi Karaköy Börekçisi iş ilanları

Tecrübeli Fast Food Ustası

Tarihi Karaköy Börekçisi

09.10.2017
09.10.2017
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

Tecrübeli Fast Food Ustası aranıyor.

Tarihi Karaköy Börekçisi Ümitköy Şubesi 1945. cadde no 1 galeria yanı mutlukent mahallesi

Aranan Nitelikler

- Izgara, salata, pizza, hamburger , tost çeşitlerini yapabilecek kapasitede olma,

- Daha önce benzer bir görevde en az 2 yıl görev yapmış olma,

- Sorumluluk sahibi, disiplinli, işyeri kurallarına uyum sağlayabilecek...

 

 


Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Izgara Ustası
 • Cinsiyet
  :
  Farketmez
 • Yaş
  :
  30 - 50 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Restoran - Bar
 • Sektör
  :
  Gıda
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Eğitim Durumu
  :
  Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi, Lisans, Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Öğrencisi, Doktora, Doktora Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  10 yıldan fazla, 2-5 yıl, 5-10 yıl
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf, Yapıldı
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  1
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  09.10.2017
 • Çalışma Yeri
  :
  Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Tarihi Karaköy Börekçisi firmasının Tecrübeli Fast Food Ustası arayışı için yayınlanmıştır. Tarihi Karaköy Börekçisi firmasının Tecrübeli Fast Food Ustası ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Tecrübeli Fast Food Ustası ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Gıda sektörü için verilen Tecrübeli Fast Food Ustası ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Tarihi Karaköy Börekçisi firmasının tüm iş ilanları için ya da Gıda sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Tarihi Karaköy Börekçisi iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Tarihi Karaköy Börekçisi eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Tecrübeli Fast Food Ustası iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Tecrübeli Fast Food Ustası iş ilanları sayfası ile Tecrübeli Fast Food Ustası pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.