Soylu Group Yapı Danışmanlık iş ilanları

yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı

Soylu Group Yapı Danışmanlık

13.08.2019
13.08.2019
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

SOYLU GROUP YAPI DANIŞMANLIK olarak önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve iş güvenliğidir. 3 d tasarım uygulamalarda öngördüğümüz seçenekleri  hatasızca sunabilmektir.

Aranan Nitelikler

Kendine güvenen firma tanıtımı ve pazarlamasında ikna yeteneği güçlü olan titiz ,aktif ve güleryüzlü bayan iş arkadaşlarına yüksek kazançlı iş fırsatı


Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Aktif Pazarlama Direktörü, Aktif Pazarlama Elemanı, Aktif Pazarlama Görevlisi, Aktif Pazarlama Grup Müdürü, Aktif Pazarlama Koordinatörü, Aktif Pazarlama Müdür Yardımcısı, Aktif Pazarlama Müdürü, Aktif Pazarlama Sorumlusu
 • Cinsiyet
  :
  Kadın
 • Yaş
  :
  18 - 40 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Satış Danışmanlığı - Tezgahtarlık, Danışmanlık, Haberleşme - İletişim, Satış - Pazarlama
 • Sektör
  :
  İnşaat, Yapı - Denetim
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı, Part Time, Sözleşmeli, Diğer Çalışma Şekilleri
 • Eğitim Durumu
  :
  Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi, Lisans, Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz, 2 yıldan az, 2-5 yıl, 5-10 yıl, 10 yıldan fazla
 • Maaş
  :
  3500 TL
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  2019-08-13
 • Çalışma Yeri
  :
  İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Soylu Group Yapı Danışmanlık firmasının yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı arayışı için yayınlanmıştır. Soylu Group Yapı Danışmanlık firmasının yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. İnşaat, Yapı - Denetim sektörü için verilen yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Soylu Group Yapı Danışmanlık firmasının tüm iş ilanları için ya da İnşaat, Yapı - Denetim sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) Soylu Group Yapı Danışmanlık iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) Soylu Group Yapı Danışmanlık eleman ilanları için başvurabilirsiniz. yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı iş ilanları sayfası ile yüksek kazançlı yoğun tempolu iş fırsatı pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.