Sistem A.Ş. İş İlanları

Anahtar Kelime
FİLTRELE
ŞehirPozisyon AdıSektör
İş Alanı
Çalışma Şekli
Cinsiyet
Eğitim
Deneyim
Askerlik
Görüntüleme Seçenekleri
İlan Güncelliği
Şirket Bilgileri
SİSTEM A.Ş. iş ilanları
SİSTEM A.Ş.

1986'da kurulan firmamız 2000 yılına kadar elektrikli ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve klima konusunda sektördeki bir çok markanın, Türkiye genelinde satış ve dağıtımını yapmıştır. 2000 yılında Gillette firmasından Braun markalı ürünlerin Marmara Bölge Distribütörlüğü'nü almıştır. 2006 yılında Gillette'in Procter Gamble bünyesine katılması ile bu kuruluşun bölge distribütörlüğünü halen sürdürmekteyiz. 2007 yılının başında Braun markalı sağlık ürünlerinin el değiştirmesi sonucu, P G bölge distribütörlüğü ile birlikte yeni firmanın da tüm Türkiye distribütörü olarak çalışmaya başlamıştır. Yeni kuruluşun sahip olduğu HONEYWELL, VICKS ve BRAUN sağlık ürünlerinin Türkiye distribütörlüğünün yanında diğer Braun ürünlerinin de bölge distribütörlüğünü sürdürmekteyiz. 2012 yılındaki P G pazara gidiş modelindeki değişikliğin sonucu olarak, geleneksel kanalda Braun markalı ürünlerin Ege ve Marmara bölge distribütörlüğünü, Gıda Zincir ve Elektro Zincir kanallarında da tüm Türkiye satış ve dağıtımını yapmaya başlamıştır.

Sistem A.Ş.

Sistem A.Ş. iş ilanları ve eleman ilanları ile Sistem A.Ş. iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Sistem A.Ş. ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Sistem A.Ş. Eleman İlanları

Kariyeriniz için Sistem A.Ş. firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Sistem A.Ş. iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.