Sanat Duvarı iş ilanları

Sanat Sitesi Yazarı

Sanat Duvarı

10.05.2017
10.05.2017

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur veya ilan yayından kaldırılmıştır.

Benzer ilanlara ya da firmanın diğer ilanlarına başvurabilirsiniz.

İş Tanımı

2015 yılında yayın hayatına başlayan ve 1,5 yıllık bir sürede önemli bir takipçi kitlesi olan ve çok sayıda gönüllü yazar ve editörlerle çalışmakta olan Sanat Duvarı www.sanatduvari.com sitesi için gönüllü yazarlalar aranıyor.

Sanata dair paylaşımlar için çalışmalar yürüten yazar kadrosuyla yola devam eden Sanat Duvarı'na sanatın tüm alanlarında özgün içerikler üreten ve gelecekte sanat dünyasında önemli bir yer edinmeyi hedefleyen Sanat Duvarı, bu yolda yol arkadaşları arasına katmak istiyor.

Mevcut haliyle hiçbir maddi beklenti içinde olmayan Sanat Duvarı, yazarlarından da gönüllük esası ile yazılarını özgürce göndermelerini beklemektedir. Ünivesritelerde hazırlanana akademik makale ve ödevler, şiirler, öyküler, film eleştirileri, tiyatro izlenimleri, müziğe dair paylaşımlar ve sanata dair iistediğiniz tüm paylaşımlarınızla Sanat Duvarı'nda yer alırsınız.

Sanat Duvarı için yazı gönderirken dikkat edilmesi gereken hususlar:

 • Öncelikle yazınıza çok uzun olmayan etkili bir başlık vermelisiniz.
 • Yazınız en az 250 kelimeden oluşmalı. (Şiir ve öyküler ve diğer zorunlu halle için herhangi bir kısıtlama yoktur.)
 • Yazınıza uygun görselleri belirleyip ek olarak ayrıca göndermelisiniz.
 • Ayrıca yazınızın Google’da aratıldığında gözükecek şekilde kısa bir bir açıklamasını yazmalısınız. Açıklama en fazla 160 karakterden (1-2 cümle uzunluğunda) oluşmalı. Açıklamayı yazınızın en altında “Açıklama” başlığıyla yazabilirsiniz.
 • Yazınızı Word’te düzenlenmiş olarak yayıma hazır şekli ile sanatduvari@gmail.com adresine gönderiniz.
 • Tüm bu maddelere dikkat ederek hazırladıktan sonra yazınızın altında ve yazar profilinde çıkacak olan 1 paragraflık hakkınızda tanıtıcı yazı ve sizin belirlediğiniz 1 adet fotoğrafınızı eklemenizi istiyoruz.

Tüm bu kriterlere uyarak göndereceğiniz yazı onaylanıp editöryal düzenlemeler yapıldıktan sonra hemen yayımlanacaktır. Yayımlandıktan sonra size mail yoluyla bildirimde bulunacağız. Ayrıca yazınız tüm sosyal medya hesaplarımızda paylaşılacak ve mümkün olduğunca çok kitleye ulaşması sağlanacaktır.

Yazınızı hazırlamak için daha detaylı bilgiiyi Sanat Duvarı "Yazar Olmak İstiyorum" bölümünde bulabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

Yeni yayın hayatına başlayan www.sanatduvari.com sitesi için;

 • Sanatın en az bir dalıyla doğrudan ilgili,
 • İlgili olduğu sanat dalıyla ilgili daha önce özgün yazılar yazmış veya yazabileceğine inanan,
 • Araştırma yaparak akademik seviyede makale yazabilecek,
 • Sanat etkinlikleri veya sanatsal faaliyetler hakkında özgün haberler yazabilecek,
 • Kendi çevresinden veya ulaşabileceği sanatçılarla röportajlar yapıp yayınlamaya hazır hale getirebilecek,

gönüllü yazar ve editörler aranıyor.

Sanat Duvarı olarak aramıza yeni yazarlar katmak ve beraber sanata dair paylaşımlar yapmak isteriz.

Sanat Duvarı’nda “yazar olmak istiyorum.” diyorsanız öncelikle daha önce hiçbir internet ve dijital platformda paylaşılmamış yazınızı sanatduvari@gmail.com mailini kullanarak bize göndermenizi istiyoruz. Bu yazı daha önce yazılmış veya yeni yazacağınız bir yazı olabilir.

NOT: İlana başvurunuza dönüş beklemeden yazınızı hazırlayıp mail olarak gönderiniz. Soru ve önerilerinizi yine mail olarak gönderebilirsiniz. sanatduvari@gmail.com

Beraber nice sanatlı paylaşımlara...


Ek Bilgiler

 • Çalışma Yeri
  :
  Tüm Türkiye
 • Pozisyon
  :
  Editör, Haber Editörü, İçerik Editörü, İnternet Editörü, Stajyer Editör, Web Yayın Editörü, Metin Yazarı, Sinema Yazarı, Yaratıcı Yazar, Yazar
 • Cinsiyet
  :
  Farketmez
 • Yaş
  :
  16 - 65 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Gazete - Dergi, Editörlük, Grafik Tasarım, Kreatif Direktörlük, Kurgu - Montaj, Muhabirlik, Resim - Heykel, Sanat Yönetmenliği, Eğitim, Sanat
 • Sektör
  :
  Araştırma, Bilişim, Eğitim, Eğlence - Sanat, Hizmet, İnsan Kaynakları, Yayıncılık, Medya, Prodüksiyon, Reklam
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı, Part Time, Staj, Dönemsel, Sözleşmeli, Freelance, Günlük, Ek, Diğer Çalışma Şekilleri
 • Eğitim Durumu
  :
  Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi, Lisans, Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Öğrencisi, Doktora, Doktora Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz, 2 yıldan az, 2-5 yıl, 5-10 yıl, 10 yıldan fazla
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf, Yapıldı, Yapılmadı, Tecilli, Bedelli, Yapılıyor
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  25
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  10.05.2017

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Sanat Duvarı firmasının Sanat Sitesi Yazarı arayışı için yayınlanmıştır. Sanat Duvarı firmasının Sanat Sitesi Yazarı ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Sanat Sitesi Yazarı ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Araştırma, Bilişim, Eğitim, Eğlence - Sanat, Hizmet, İnsan Kaynakları, Yayıncılık, Medya, Prodüksiyon, Reklam sektörü için verilen Sanat Sitesi Yazarı ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Sanat Duvarı firmasının tüm iş ilanları için ya da Araştırma, Bilişim, Eğitim, Eğlence - Sanat, Hizmet, İnsan Kaynakları, Yayıncılık, Medya, Prodüksiyon, Reklam sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Tüm Türkiye Sanat Duvarı iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm Türkiye bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Tüm Türkiye Sanat Duvarı eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Sanat Sitesi Yazarı iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Sanat Sitesi Yazarı iş ilanları sayfası ile Sanat Sitesi Yazarı pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.