Rota Denizcilik iş ilanları

Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar

Rota Denizcilik

İş Tanımı

ROTA DENİZCİLİK

YURT İÇİ VE YURT DIŞI (ULUSLARARASI) GEMİ VE ÖZEL YATLARDA GÖREV ALACAK PERSONELLER ARANMAKTADIR. GEMİ VE YATLARDA ÇALIŞABİLİR, DENİZLERDE İYİ BİR KAZANÇ VE MESLEK EDİNEBİLİRSİNİZ.

RESTORAN BÖLÜMÜNE: AŞÇI-AŞÇI YARDIMCISI-GARSON-KOMİ

MAKİNE DAİRESİNE: MAKİNECİ-ELEKTRİKÇİ-TESİSATÇI-KAYNAKÇI-BOYACI-VB

GÜVERTE BÖLÜMÜNE: GEMİCİ VE VASIFSIZ PERSONELLER

2000-2500 DOLAR / TL ARASI MAAŞ

SABIKA KAYDINIZ YOKSA VE EN AZ İLKÖĞRETİM MEZUNU İSENİZ İLGİLİ TELEFONLARIMIZDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ. 

AYRICA GEMİ ADAMI CÜZDANI OLMAYAN ACEMİ PERSONELLER İÇİN M.E.B VE DENİZCİLİK HABERLEŞME BAKANLIĞI ONAYLI ANLAŞMALI KURUMUMUZDA TAM TEŞEKKÜLLÜ GEMİ ADAMI YETİŞTİRME KURSLARI DÜZENLENMEKTEDİR. CÜZDAN İLE İLGİLİ MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİMİZDEN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

MAAŞ+MESAİ+İKRAMİYE+SSK+PRİM+SEFER BAŞI PRİMLER+YEMEK+KALACAK YER+6 AYDA 1 MAAŞ İKRAMİYE+ERKEN EMEKLİLİK

NOT: İLGİLİ ADAYLARIN T.C VATANDAŞI OLMASI VE SABIKA KAYDININ OLMAMASI ŞARTI İLE TELEFONLARIMIZDAN BAŞVURU YAPABİLİRLER.

Aranan Nitelikler

SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN
VASIFLI-VASIFSIZ
18 - 50 YAŞ ARASI
SABIKA KAYDININ OLMAYAN
T.C VATANDAŞI OLAN
TÜM SOSYAL HAKLAR MEVCUTTUR


Ek Bilgiler

 • Çalışma Yeri
  :
  Ankara - Tüm İlçeler
  Erzurum - Tüm İlçeler
  Gaziantep - Tüm İlçeler
  Kahramanmaraş - Tüm İlçeler
  Sakarya - Tüm İlçeler
  Uşak - Tüm İlçeler
  Osmaniye - Tüm İlçeler
  İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler
  İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler
 • Pozisyon
  :
  Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Komi, Gemici, Elektrikçi, Kaynakçı, Tesisatçı
 • Cinsiyet
  :
  Erkek
 • Yaş
  :
  17 - 50 yaşları arasında
 • Sektör
  :
  Ağır Sanayi, Denizcilik, Elektrik - Elektronik, Gıda, Isıtma - Soğutma, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Eğitim Durumu
  :
  İlkokul, İlköğretim, Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz, 2 yıldan az, 2-5 yıl
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  30
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  17.02.2017

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Rota Denizcilik firmasının Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar arayışı için yayınlanmıştır. Rota Denizcilik firmasının Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Ağır Sanayi, Denizcilik, Elektrik - Elektronik, Gıda, Isıtma - Soğutma, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörü için verilen Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Rota Denizcilik firmasının tüm iş ilanları için ya da Ağır Sanayi, Denizcilik, Elektrik - Elektronik, Gıda, Isıtma - Soğutma, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara - Tüm İlçeler, Erzurum - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Sakarya - Tüm İlçeler, Uşak - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler Rota Denizcilik iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara - Tüm İlçeler, Erzurum - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Sakarya - Tüm İlçeler, Uşak - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Ankara - Tüm İlçeler, Erzurum - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Sakarya - Tüm İlçeler, Uşak - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler Rota Denizcilik eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar iş ilanları sayfası ile Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.