Rota Denizcilik iş ilanları

Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar

Rota Denizcilik

16.06.2017
16.06.2017

İş Tanımı

ROTA DENİZCİLİK

Yurt içi ve yurt dışı (uluslararası) gemi ve özel yatlarda görev alacak personeller aranmaktadır. Gemi ve yatlarda çalışabilir, denizlerde iyi bir kazanç ve meslek edinebilirsiniz.

Restoran bölümüne: aşçı-aşçı yardımcısı-garson-komi

Makine dairesine: makineci-elektrikçi-tesisatçı-kaynakçı-boyacı-vb

Güverte bölümüne: gemici ve vasıfsız personeller

2000-2500 dolar / tl arası maaş

Sabıka kaydınız yoksa ve en az ilköğretim mezunu iseniz ilgili telefonlarımızdan bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için m.e.b ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Maaş+mesai+ikramiye+ssk+prim+sefer başı primler+yemek+kalacak yer+6 ayda 1 maaş ikramiye+erken emeklilik

Not: ilgili adayların t.c vatandaşı olması ve sabıka kaydının olmaması şartı ile telefonlarımızdan başvuru yapabilirler.

 

Aranan Nitelikler

 • Seyahat Engeli Olmayan,
 • Vasıflı-Vasıfsız,
 • 18 - 50 Yaş Arası,
 • Sabıka Kaydının Olmayan,
 • T.C Vatandaşı Olan,

Tüm Sosyal Haklar Mevcuttur


Ek Bilgiler

 • Çalışma Yeri
  :
  Ankara - Tüm İlçeler
  Erzurum - Tüm İlçeler
  Gaziantep - Tüm İlçeler
  Kahramanmaraş - Tüm İlçeler
  Sakarya - Tüm İlçeler
  Uşak - Tüm İlçeler
  Osmaniye - Tüm İlçeler
  İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler
  İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler
 • Pozisyon
  :
  Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Komi, Gemici, Elektrikçi, Kaynakçı, Tesisatçı
 • Cinsiyet
  :
  Erkek
 • Yaş
  :
  17 - 50 yaşları arasında
 • Sektör
  :
  Ağır Sanayi, Denizcilik, Elektrik - Elektronik, Gıda, Isıtma - Soğutma, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Eğitim Durumu
  :
  İlkokul, İlköğretim, Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz, 2 yıldan az, 2-5 yıl
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  30
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  16.06.2017

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Rota Denizcilik firmasının Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar arayışı için yayınlanmıştır. Rota Denizcilik firmasının Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Ağır Sanayi, Denizcilik, Elektrik - Elektronik, Gıda, Isıtma - Soğutma, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörü için verilen Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Rota Denizcilik firmasının tüm iş ilanları için ya da Ağır Sanayi, Denizcilik, Elektrik - Elektronik, Gıda, Isıtma - Soğutma, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara - Tüm İlçeler, Erzurum - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Sakarya - Tüm İlçeler, Uşak - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler Rota Denizcilik iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara - Tüm İlçeler, Erzurum - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Sakarya - Tüm İlçeler, Uşak - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Ankara - Tüm İlçeler, Erzurum - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Sakarya - Tüm İlçeler, Uşak - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler Rota Denizcilik eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar iş ilanları sayfası ile Vasıflı-Vasıfsız Elemanlar pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.