Plus One Web Design iş ilanları

Full Stack Developer Arıyoruz

Plus One Web Design

2020-01-23
2020-01-23
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

 • Plus One Web Design olarak;
 • Finans, sigorta, üretim, pazarlama, satış ve dağıtım sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlara hizmet vermekteyiz.
 • Danışmanlık, analiz, tasarım, uygulama geliştirme ve destek projelerini, kuruma ve sisteme göre hazırlanan özel yazılımlarımızla gerçekleştiriyoruz.

 

Aranan Nitelikler

 • Yazılım geliştirme ekibimize katılacak;
 • Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya eşdeğer iş tecrübesine sahip,
 • Php ile Back-end geliştirme konusunda en az 2 yıl tecrübeli,
 • Laravel gibi frameworkler üzerinde çalışmış,
 • Güncel web frameworklerine (Angular, React, Vue.js) ilgi duyan ve bu frameworklerin en az birini kullanarak proje geliştirmiş (Tercihen NodeJs veya Vue),
 • Git kaynak kod yönetimi hakkında bilgi sahibi,
 • Tercihen Saas konusunda tecrübesi olan,
 • Doküman takibi yapabilecek seviyede İngilizce bilen,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmayan ya da en az 2 yıl tecilli bir Full Stack Developer arıyoruz.

Ek Bilgiler

HARİTAYI GÖSTER

Prestij İlaçlama

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Plus One Web Design firmasının Full Stack Developer Arıyoruz arayışı için yayınlanmıştır. Plus One Web Design firmasının Full Stack Developer Arıyoruz ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Full Stack Developer Arıyoruz ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Bilişim sektörü için verilen Full Stack Developer Arıyoruz ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Plus One Web Design firmasının tüm iş ilanları için ya da Bilişim sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) Plus One Web Design iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) Plus One Web Design eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Full Stack Developer Arıyoruz iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Full Stack Developer Arıyoruz iş ilanları sayfası ile Full Stack Developer Arıyoruz pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.