Pi Elektronik iş ilanları

Tanıtım Personeli

Pi Elektronik

13.08.2019
13.08.2019
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

Firmamizin tanıtım broşürünü belirlenen bölgelere dağıtarak firmamizin tanıtımını yapacak genç dinamik güleryüzlü arkadaşlar ariyoruz


Not : Calışma saatlerinizi kendiniz belirleyebileceğiniz ek kazanç sağlayabileceğiniz bir iş

İmkanlar: Haftalık çalışılan gün sayısına göre 300Tl

Aranan Nitelikler

Başvuran adayların daha önce tanıtım işi yapmış olması tercih sebebidir.Bunun dışında herhangi bir tecrübe aranmamaktadir.


Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Saha Tanıtım Elemanı
 • Cinsiyet
  :
  Farketmez
 • Yaş
  :
  16 - 24 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Tanıtım Elemanı
 • Sektör
  :
  Elektrik - Elektronik
 • Çalışma Şekli
  :
  Part Time, Dönemsel
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  2019-08-13
 • Çalışma Yeri
  :
  Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Pi Elektronik firmasının Tanıtım Personeli arayışı için yayınlanmıştır. Pi Elektronik firmasının Tanıtım Personeli ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Tanıtım Personeli ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Elektrik - Elektronik sektörü için verilen Tanıtım Personeli ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Pi Elektronik firmasının tüm iş ilanları için ya da Elektrik - Elektronik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Pi Elektronik iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Pi Elektronik eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Tanıtım Personeli iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Tanıtım Personeli iş ilanları sayfası ile Tanıtım Personeli pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.