Oliva Denizcilik iş ilanları

(ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman

Oliva Denizcilik

23.06.2017
23.06.2017

İş Tanımı

OLİVA DENİZCİLİK (25 Yıllık Sektör Tecrübesiyle)

Yurtiçi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz.
 

Aşçı, Aşçı yardımcısı-Garson, Komi, Makineci, Elektrikçi, Tesisatçı, Kaynakçı, Boyacı, Gemici ve Vasıfsız personel kadrolarında;


2500-3500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile

Mesai + İkramiye + Sgk + Prim + Sefer Başı Prim + Yemek + Kalacak Yer + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye + Erken Emeklilik imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

 • Sabıka Kaydınız Yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise),
 • En az İlköğretim Mezunu iseniz,
 • 18-55 Yaş Aralığında iseniz,
 • T.C. vatandaşı iseniz,
 • Seyahat Engeliniz de yoksa

Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca;

Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili Müşteri Temsilcilerimizden her sorunuz için cevap alabilirsiniz.


Müşteri Temsilcilerimizle:

Hafta İçi 09:00-18:00  Cumartesi 09:00-16:00 Saatleri arası iletişime geçebilirsiniz.

İletişim :

Tel  : 0216 414 70 47
Cep: 0546 487 78 77
Cep: 0538 826 05 01
Cep: 0552 213 91 27


Ek Bilgiler

 • Çalışma Yeri
  :
  Adana - Tüm İlçeler
  Adıyaman - Tüm İlçeler
  Çanakkale - Tüm İlçeler
  Edirne - Tüm İlçeler
  İzmir - Tüm İlçeler
  Kocaeli - Tüm İlçeler
  Kahramanmaraş - Tüm İlçeler
  Tekirdağ - Tüm İlçeler
  İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler
  İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler
 • Pozisyon
  :
  Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Komi, Vasıfsız Eleman, Elektrik Bakım Elemanı, Barmen/Barmaid, Barmen
 • Cinsiyet
  :
  Farketmez
 • Yaş
  :
  17 - 52 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Deniz, Depo, Kafe - Bar, Restoran - Bar, Servis, İthalat - İhracat, Yiyecek - İçecek Hizmetleri
 • Sektör
  :
  Denizcilik, Gıda, Hizmet, Lojistik - Taşımacılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik, İthalat / İhracat
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Eğitim Durumu
  :
  İlkokul, İlköğretim, Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi, Lisans, Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Öğrencisi, Doktora, Doktora Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf, Yapıldı, Yapılmadı, Tecilli, Bedelli
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  100
 • Maaş
  :
  4500 TL
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  23.06.2017

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Oliva Denizcilik firmasının (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman arayışı için yayınlanmıştır. Oliva Denizcilik firmasının (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Denizcilik, Gıda, Hizmet, Lojistik - Taşımacılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik, İthalat / İhracat sektörü için verilen (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Oliva Denizcilik firmasının tüm iş ilanları için ya da Denizcilik, Gıda, Hizmet, Lojistik - Taşımacılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik, İthalat / İhracat sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Adana - Tüm İlçeler, Adıyaman - Tüm İlçeler, Çanakkale - Tüm İlçeler, Edirne - Tüm İlçeler, İzmir - Tüm İlçeler, Kocaeli - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Tekirdağ - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler Oliva Denizcilik iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Adana - Tüm İlçeler, Adıyaman - Tüm İlçeler, Çanakkale - Tüm İlçeler, Edirne - Tüm İlçeler, İzmir - Tüm İlçeler, Kocaeli - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Tekirdağ - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Adana - Tüm İlçeler, Adıyaman - Tüm İlçeler, Çanakkale - Tüm İlçeler, Edirne - Tüm İlçeler, İzmir - Tüm İlçeler, Kocaeli - Tüm İlçeler, Kahramanmaraş - Tüm İlçeler, Tekirdağ - Tüm İlçeler, İstanbul Avrupa - Tüm İlçeler, İstanbul Anadolu - Tüm İlçeler Oliva Denizcilik eleman ilanları için başvurabilirsiniz. (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman iş ilanları sayfası ile (ACİL) Vasıflı Vasıfsız Eleman pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.