Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt iş ilanları

Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri

Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt

2020-03-01
2020-03-01
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

 • Belgelendirme faaliyetleri amaçlı Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu ve Asansör Yönetmeliği kapsamında Onaylanmış Kuruluş olma yolunda akreditaston ve yetkilendirme denetimlerini tamamlayarak hızlı adımlarla ilerleyen kuruluşumuzda, Asansör Departmanında görevlendirmek üzere Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri alınacaktır.

 

Aranan Nitelikler

 • Üniversitelerin ilgili mühendislik fakültelerinin (Makine Mühendisliği / Elektrik Mühendisliği / Elektrik-Elektronik Mühendisliği / Mekatronik Mühendisliği) veya teknoloji fakültelerinin birinden yüksek öğrenimini tamamlamış olması,
 • En az bir yıllık asansör sektörü veya en az bir yıllık asansör muayene/denetim veya en az iki yıllık kamu kurum ve kuruluş tecrübesine sahip olması,
 • Tercihen daha önce bir onaylanmış kuruluşta Modül B, Modül G, Modül F, Modül E, Modül H1 ve Modül D kapsamlarında Asansör Teknik Uzmanı (TU) ve Baş Denetçi görevinde bulunmuş olması (ISO 9001:2015 Baş Denetçi eğitimini almış olması)
 • Tercihen daha önce bir onaylanmış kuruluş yapısı içinde TÜRKAK ve Bakanlık denetimlerinde yer almış olması 
 • Asansör ile ilgili yasal şartlara ve standartlara hâkim olması,
 • MS Office programlarına hâkim olması,
 • İnsan ilişkilerinde başarılı, sonuç odaklı, iletişim becerileri gelişmiş olması,
 • Çalışma temposuna ve ekip çalışmasına yatkın ve uyumlu olması,
 • Sektördeki gelişmeleri yakından takip etmesi, kendini ve işini geliştirmeye önem vermesi,
 • Yurt içi seyahat engeli olmaması,
 • Aktif olarak araç kullanabilmesi,
 • Erkek adaylar için askerlikle ilişiğinin olmaması,
 • İstanbul Anadolu Yakası'nda ikamet ediyor olması öncelikli tercihlerimizdir.
 • İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.
   

Ek Bilgiler

HARİTAYI GÖSTER

Prestij İlaçlama

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt firmasının Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri arayışı için yayınlanmıştır. Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt firmasının Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Denetim sektörü için verilen Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt firmasının tüm iş ilanları için ya da Denetim sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) Nobocert Uluslararası Belgelendirme Ve Muayene Hizm. Ltd. Şt eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri iş ilanları sayfası ile Asansör Teknik Uzmanları / Baş Denetçileri pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.