Nesa Basın Yayın İş İlanları

Anahtar Kelime
FİLTRELE
ŞehirPozisyon AdıSektör
İş Alanı
Çalışma Şekli
Cinsiyet
Eğitim
Deneyim
Askerlik
Görüntüleme Seçenekleri
İlan Güncelliği
Şirket Bilgileri
NESA BASIN YAYIN iş ilanları
NESA BASIN YAYINhttp://www.nesayayin.com

1978 yılında kurulan NESA Basın Yayın A.Ş. 38 yılı aşkın bir zamandır yayıncılık faaliyetlerinde bulunmaktadır. Ülkemize sayısız kalıcı eser bırakan NESA Basın Yayın son yıllarda dünyada ve ülkemizde hızla pazar payı gelişen Online Eğitim (uzaktan eğitim) sektörünün ülkemizdeki öncü firmalarındandır. Yaş grubu değişken olan bireylerin ev ortamlarında internet üzerinden çeşitli eğitimler almasına yardımcı olan sistemlerin kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Özellikle dershanelerin kapatılmasından sonraki süreçte okul çağındaki öğrenciler için son derece kilit bir rol alacak olan Online Eğitim (uzaktan eğitim) sistemleri üzerine yatırımlarımızı sürdüyoruz.

Nesa Basın Yayın

Nesa Basın Yayın iş ilanları ve eleman ilanları ile Nesa Basın Yayın iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Nesa Basın Yayın ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Nesa Basın Yayın Eleman İlanları

Kariyeriniz için Nesa Basın Yayın firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Nesa Basın Yayın iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.