Nazar Kozmetik iş ilanları

Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun

Nazar Kozmetik

10.04.2017
10.04.2017

Bu ilanın başvuru süresi dolmuştur veya ilan yayından kaldırılmıştır.

Benzer ilanlara ya da firmanın diğer ilanlarına başvurabilirsiniz.

İş Tanımı

1946 yılında kurulan firamamız arada aracı olmadan doğrudan satışı amaçlayan kariyer yapma para kazanma ve yurt içi yurt dışı gibi seyahat imkanı sağlayan firmamız ürünlerindeki garantiyle müşterilerini % 100 memnuniyet garantisini hedeflemiş firmamız hergün biraz daha ilerlemekte.  Oriflame olarak; sizlerin hayallerinden ilham alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve iş fırsatı modelimiz ile size kendinizi, güzelliğinizi keşfedebileceğiniz essiz bir fırsat sunmaktayız. Üstelik sunduğumuz iş fırsatı için daha önce bir iş deneyiminizin olmasına gerek yok! Çalışma saatleriniz ile ilgili özgürsünüz. Hobi olarak, yarı veya tam zamanlı iş yapma kararı tamamen size ait – patron sizsiniz! Ne kadar ilerleyeceğinize ve nasıl bir yaşam tarzı elde etmek istediğinize siz karar verebilirsiniz. Üstelik ücretsiz yararlanabileceğiniz çeşitli eğitimler ve desteklerle tüm satış kariyeriniz boyunca Oriflame’den destek alabilirsiniz.

 

Aranan Nitelikler

Bizim amacımız istekli hırslı ve kariyer yapmak isteyen bayanlar yurt içi ve yurt dışı gezmek isteyen herkese imkan sağlamaktır. 

Hemen başvurunuzu yaparak hem kariyer hem de kazanç elde edebilirsiniz. 

Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun. “Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun”. Ürünlerimiz Bütün ürünlerimiz tüm dünyadaki insanlardan ilham alınarak İsveç’te yaratılır. Ürün geliştirirken yenilikçi ve yaratıcı bir yaklaşım benimsemekteyiz. Bilimin ve tasarımın en üstün yönlerini almamızın yanı sıra, en yeni trendleri ve modayı her zaman takip ederiz. Ve asla ürün kalitesi, güvenilirlik ve paranın karşılığını verme ilkesinden ödün vermeyiz. Doğa, Oriflame için özel bir öneme sahiptir. Şirketimiz, doğrudan doğadan elde edilen içeriklerle ürün geliştiren ilk şirketlerden biriydi. Ve bugün de, doğa ve doğal içerikler ürün portföyünde önemli bir rol üstlenmeye devam etmektedir. Sorumlu davranmak, mükemmel ürünler geliştirmenin bir gereğidir. Faaliyet gösterdiğimiz ülkelerde olumlu bir etki yaratmanın peşindeyiz ve bu bağlamda, çevreye verdiğimiz etkiyi minimum düzeye indirgemek için çalışmalar yapmaktayız.

 


Ek Bilgiler

 • Çalışma Yeri
  :
  Tüm Türkiye
 • Pozisyon
  :
  Aktif Satış Direktörü, Aktif Satış Elemanı, Aktif Satış Görevlisi, Aktif Satış Sorumlusu, Kozmetik Satış Görevlisi
 • Cinsiyet
  :
  Kadın
 • Yaş
  :
  18 - 45 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Satış - Hizmet Sonrası Destek
 • Sektör
  :
  Kozmetik
 • Çalışma Şekli
  :
  Part Time, Ek
 • Eğitim Durumu
  :
  İlkokul
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  20
 • Maaş
  :
  1 TL
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  10.04.2017

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Nazar Kozmetik firmasının Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun arayışı için yayınlanmıştır. Nazar Kozmetik firmasının Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Kozmetik sektörü için verilen Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Nazar Kozmetik firmasının tüm iş ilanları için ya da Kozmetik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Tüm Türkiye Nazar Kozmetik iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Tüm Türkiye bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Tüm Türkiye Nazar Kozmetik eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun iş ilanları sayfası ile Oriflame ile Hayallerinizdeki İşe Kavuşun pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.