Medikal Türk Dergisi iş ilanları

Müşteri Temsilcisi

Medikal Türk Dergisi

09.02.2017
09.02.2017
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

13 yıldır sağlık sektörünün nabzını tutan dergimiz, 10.000 adet tirajı ve deneyimli gazetecilerden oluşan kadrosuyla Türkiye’nin en çok okunan dergisi konumundadır.

Medikal Türk Dergisi; güncel sağlık ve sektör haberlerinin yanı sıra alanında otorite yazar ve sanatçılar başta olmak üzere tıp dünyası uzmanlarının araştırma ve makaleleri ile medikal sektörünü yakından ilgilendiren haber, bilgi ve araştırmaları, gerçek gazetecilik anlayışıyla sizlere sunmanın haklı onur ve gururunu yaşamaktadır.

Dergimiz; 22×30 ebatlarındaki kaliteli kağıdı ve ilgi çeken içeriğiyle her ay 10.000 adet basılarak tıp dünyasıyla buluşmaktadır.

MEDİKAL SEKTÖRÜNÜN DEVLERİ BURADA !

Sağlık, tıp ve medikal sektörüne profesyonel yayıncılık anlayışıyla hizmet veren Medikal Türk Dergisi; yeni yılda oluşturmuş olduğu vizyon ve misyonlar ışığında emin adımlarla yoluna devam ediyor.

Sağlık alanında da tıpkı diğer alanlarda olduğu gibi sadece, inovasyon sürecini içselleştirmiş olan lokomotif sektörlerin devleri ayakta kalacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki tanıtımı yapılmayan hiçbir yenilik, hedef noktayı bulamamakta ve beklenilen geri dönüş sağlanamamaktadır. Sektörümüzde verimliliği arttırmanın tek ve en etkili yolu; söz konusu inovasyon çalışmalarının reklam ve tanıtımdan geçmektedir. Dergimiz; sağlık sektöründeki bu açığın farkında olarak, alanda kendine yer edinmek isteyen ya da mevcut yerini daha geniş kitlelere duyurarak ses getirmek isteyen firma ve temsilciliklere, uzman ekibiyle birlikte çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Medikal Türk Dergisi'nin reklam alanındaki işbirlikçileri; medikal malzeme pazarında alıcı ve satıcı konumundaki firmaların satın alma departmanları, özel ve resmi sağlık kuruluşları, hastaneler, bu alanlardaki teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip eden akademik çevreler ve şu anda faaliyette bulunan sağlık personellerinden oluşmaktadır.

Aranan Nitelikler

 • Güler yüzlü ve pozitif,
 • Çözüm odaklı,
 • Diksiyonu düzgün,
 • Güçlü iletişim becerisine ve ikna yeteneğine sahip,
 • Müşteri odaklı ve insan ilişkilerinde başarılı,
 • Dış görünüşüne özen gösteren,
 • Takım çalışmasına yatkın,

Tecrübeli-Tecrübesiz ekip arkadaşları aramaktayız.


Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Müşteri Temsilcisi
 • İş Alanı
  :
  Gazete - Dergi
 • Sektör
  :
  Sağlık - Tıp
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  09.02.2017
 • Çalışma Yeri
  :
  İstanbul Avrupa (Beylikdüzü)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Medikal Türk Dergisi firmasının Müşteri Temsilcisi arayışı için yayınlanmıştır. Medikal Türk Dergisi firmasının Müşteri Temsilcisi ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Müşteri Temsilcisi ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Sağlık - Tıp sektörü için verilen Müşteri Temsilcisi ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Medikal Türk Dergisi firmasının tüm iş ilanları için ya da Sağlık - Tıp sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa (Beylikdüzü) Medikal Türk Dergisi iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa (Beylikdüzü) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Avrupa (Beylikdüzü) Medikal Türk Dergisi eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Müşteri Temsilcisi iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Müşteri Temsilcisi iş ilanları sayfası ile Müşteri Temsilcisi pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.