Körfez Denizcilik iş ilanları

Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi

Körfez Denizcilik

26.05.2017
26.05.2017

İş Tanımı

KÖRFEZ DENİZCİLİK (25 Yıllık Sektör Tecrübesiyle)

Yurtiçi, Yurt Dışı Çalışan Yolcu, Ro-Ro, Tanker, Yük Gemileri ve Özel Yatlarda Çalışabilir, Denizcilik sektöründe iyi bir kazanç ve Meslek sahibi olabilirsiniz.
Aşçı, Aşçı yardımcısı-Garson, Komi, Makineci, Elektrikçi, Tesisatçı, Kaynakçı, Boyacı, Gemici ve Vasıfsız personel kadrolarında;

2500-3500 TL ve DOLAR arası Kazanç ile

Mesai + İkramiye + Sgk + Prim + Sefer Başı Prim + Yemek + Kalacak Yer + 6 Ayda 1 Maaş İkramiye + Erken Emeklilik imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Aranan Nitelikler

 • Sabıka Kaydınız Yoksa (Varsa ve 1 Yıldan az ve Yüz kızartıcı suç değil ise),
 • En az İlköğretim Mezunu iseniz,
 • 18-55 Yaş Aralığında iseniz,
 • T.C. vatandaşı iseniz,
 • Seyahat Engeliniz de yoksa

Müşteri Temsilcilerimizden Detaylı bilgi alabilirsiniz. 

Ayrıca;

Gemi adamı cüzdanı olmayan acemi personeller için M.E.B ve denizcilik haberleşme bakanlığı onaylı anlaşmalı kurumumuzda tam teşekküllü gemi adamı yetiştirme kursları düzenlenmektedir. Cüzdan ile ilgili Müşteri Temsilcilerimizden her sorunuz için cevap alabilirsiniz.


Müşteri Temsilcilerimizle:

Hafta İçi 09:00-18:00  Cumartesi 09:00-16:00 Saatleri
arası iletişime geçebilirsiniz

İLETİŞİM

TEL :0326 614 6968

CEP :0542 835 1401

CEP :0553 045 8231

CEP :0539 388 9362


Ek Bilgiler

 • Çalışma Yeri
  :
  Adana - Tüm İlçeler
  Ağrı - Tüm İlçeler
  Aydın - Tüm İlçeler
  Diyarbakır - Tüm İlçeler
  Gaziantep - Tüm İlçeler
  Hatay - Tüm İlçeler
  Isparta - Tüm İlçeler
  Van - Tüm İlçeler
  Yalova - Tüm İlçeler
  Osmaniye - Tüm İlçeler
 • Pozisyon
  :
  Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Bar Garsonu, Garson, Komi, Barmen/Barmaid, Barmen, Vasıfsız Eleman
 • Cinsiyet
  :
  Farketmez
 • Yaş
  :
  17 - 52 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Deniz, Depo, Kafe - Bar, Restoran - Bar, Servis, Sevkiyat, İthalat - İhracat
 • Sektör
  :
  Denizcilik, Gıda, Lojistik - Taşımacılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik, İthalat / İhracat
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Deneyim
  :
  Deneyimsiz
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf, Yapıldı, Yapılmadı, Tecilli, Bedelli
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  100
 • Maaş
  :
  4500 TL
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  26.05.2017

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Körfez Denizcilik firmasının Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi arayışı için yayınlanmıştır. Körfez Denizcilik firmasının Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Denizcilik, Gıda, Lojistik - Taşımacılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik, İthalat / İhracat sektörü için verilen Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Körfez Denizcilik firmasının tüm iş ilanları için ya da Denizcilik, Gıda, Lojistik - Taşımacılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik, İthalat / İhracat sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Adana - Tüm İlçeler, Ağrı - Tüm İlçeler, Aydın - Tüm İlçeler, Diyarbakır - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Hatay - Tüm İlçeler, Isparta - Tüm İlçeler, Van - Tüm İlçeler, Yalova - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler Körfez Denizcilik iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Adana - Tüm İlçeler, Ağrı - Tüm İlçeler, Aydın - Tüm İlçeler, Diyarbakır - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Hatay - Tüm İlçeler, Isparta - Tüm İlçeler, Van - Tüm İlçeler, Yalova - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Adana - Tüm İlçeler, Ağrı - Tüm İlçeler, Aydın - Tüm İlçeler, Diyarbakır - Tüm İlçeler, Gaziantep - Tüm İlçeler, Hatay - Tüm İlçeler, Isparta - Tüm İlçeler, Van - Tüm İlçeler, Yalova - Tüm İlçeler, Osmaniye - Tüm İlçeler Körfez Denizcilik eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi iş ilanları sayfası ile Gemilere Vasıflı Vasıfsız Garson/Komi pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.