Kariyer Bilişim iş ilanları

YAKIN KORUMA

Kariyer Bilişim

27.03.2018
27.03.2018
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

Aşağıdaki şartlara uygun olmayan adayların başvurmamaları önemle rica olunur.

Şirketimizin sorunlu tahsilat işlerini korkusuzca ve gerektiği şekilde halledebilecek, Dinamik, İş Bitirici,Sonuç odaklı,tam zamanlı veya Part-Time çalışabilecek,4 Takım arkadaşı aramaktayız.

Önemli not: Ön yazıda fiziksel özelliklerinizi yazınız. Kısaca kendinizi tanıtınız.

Aranan Nitelikler

Aranan Özellikler:

 • En az 190 cm üstünde,
 • En az 95 KG ve üstü,
 • 25-40 yaşları arasında,
 • İstanbul'da ikamet eden.

 


Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Yakın Koruma
 • Cinsiyet
  :
  Erkek
 • Sektör
  :
  İnşaat, Proje Ve Taahhüt, Bilişim
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı, Part Time, Dönemsel, Sözleşmeli, Freelance
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf, Yapıldı, Tecilli, Bedelli
 • Maaş
  :
  2500 TL
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  27.03.2018
 • Çalışma Yeri
  :
  İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Kariyer Bilişim firmasının YAKIN KORUMA arayışı için yayınlanmıştır. Kariyer Bilişim firmasının YAKIN KORUMA ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz YAKIN KORUMA ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. İnşaat, Proje Ve Taahhüt, Bilişim sektörü için verilen YAKIN KORUMA ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Kariyer Bilişim firmasının tüm iş ilanları için ya da İnşaat, Proje Ve Taahhüt, Bilişim sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) Kariyer Bilişim iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) Kariyer Bilişim eleman ilanları için başvurabilirsiniz. YAKIN KORUMA iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. YAKIN KORUMA iş ilanları sayfası ile YAKIN KORUMA pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.