İnsan Kaynakları

isbul.net çalışanlarına değer veren ve kariyer fırsatları sunan bir İnsan Kaynakları sitesidir.

Yüz binlerce adaya iş bulma imkanı sağlayan isbul.net, personel alım sürecinde bünyesine katacağı elemanları seçerken, objektif bir bakış açısı ile adayı tüm yönleriyle değerlendirir. isbul.net, eleman alım sürecinde ise adil, tarafsız ve adayı tüm yönleriyle değerlendirerek seçim yapar.

Sahip olduğu en değerli sermayenin çalışanları olduğunun bilincinde olan isbul.net, üç aşamalı değerlendirmeden sonra eleman alım sürecini tamamlar.

Özgeçmiş Değerlendirme

Mülakat

Değerlendirme Sonucu

isbul.net, bir işte başarılı olabilmek için, o işin sevilerek yapılmasının şart olduğunu bilen bir kurumdur. Bu nedenle isbul.net’in eleman kadrosu, hayallerindeki işi yapan çalışanlardan oluşurken, isbul.net’in amacı, çalışanlarına hayallerindeki iş yeri ortamını sağlamaktır.

isbul.net çalışanları, şirket değerlerimiz doğrultusunda; kendine, çevresine ve toplumuna saygılı, sürekli gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleyen, yeniliklere açık, dinamik ve rekabetçi bireylerden oluşmaktadır.

isbul.net yalnızca çalışanlarına değer vermekle kalmaz, çalışanlar arasında saygı ve takım ruhu oluşturmayı hedefler. Bu amaçla isbul.net ekibi, düzenli aralıklarla çeşitli aktiviteler düzenleyerek çalışanlar arasındaki iletişimi ve bağları arttırmayı hedefler.

Türkiye’nin en büyük insan kaynakları sitesi olmayı hedefleyen isbul.net’in en büyük değeri çalışanlarıdır. Gücünü ve inancını çalışanlarından alan isbul.net, eğitim ve seminerlerle de çalışanlarını sürekli geliştirerek ve çalışanlarından beslenerek büyür.

isbul.net bütün eleman adaylarının en çok çalışmak istedikleri iş yeri olmayı hedeflemektedir.