İka Hukuk Danışmanlık İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
İKA HUKUK DANIŞMANLIK iş ilanları
İKA HUKUK DANIŞMANLIK

İKA Danışmanlık 2005 yılından itibaren ülkemizde yaşayan yada yaşamayı planlayan yabancılara yasal konularda hukuki, belge ve vize danışmanlığı hizmeti sunmaktadır. 14 Yıllık tecrübemizle alanında uzman avukat, göç, belge ve vize danışmanlarından oluşan 20 kişilik profesyonel ekibimizle birlikte bireysel veya kurumsal müşterilerimize, Türkiye’de hukuka uygun yaşam ve çalışma koşulları oluşturmaktayız. 

İKA ”Zaman Kazandırır!”

İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlığı;  yabancı uyruklu vatandaşların Türkiye’de yaşam ve çalışma hayatlarındaki ihtiyaçları doğrultusunda oturma (ikamet) izni alma, gayrimenkul alımı/satımı, çalışma izni alma, T.C. kimlik alma, ehliyet (sürücü) belgesi alma, şirket kurma, işyeri açma/kapama, evlilik/boşanma, gayrimenkul alımı/satımı, motorlu araç alım/satımı, 3.ülkeye seyahatleri, vize alma, deport, giriş yasağı kaldırma, vize ihlali cezaları, apostil, noter tasdik, tercüme, banka, konsolosluk, sigorta, vergi dairesi, nüfus idaresi işlemleri vb. her türlü belge ve vize temini konusunda hukuki danışmanlık sunmaktadır. 

Türkiye’de ikamet edecek veya yasal izinleri almış bulunan yabancı uyruklu vatandaşlara tanınan hak ve sorumluluklar farklılık göstermektedir.

  İKA Yabancılar Hukuk Danışmanlığı | TR Law Firm Turkey; Türkiye geneli 81 ilde ikamet eden yabancı uyruklu vatandaşlara yasal ve hukuki konuların tamamında hizmet vermektedir. 2005 yılından günümüze kadar geçen sürede 10.000 den fazla yabancı uyruklu vatandaşın adına yapmış olduğumuz tüm başvuru, dosya hazırlama ve dosya takibi işleminde %96 başarılı sonuç alarak sektörde lider konumda olmanın haklı gururunu sizlerle birlikte yaşamaktayız.

İka Hukuk Danışmanlık

İka Hukuk Danışmanlık iş ilanları ve eleman ilanları ile İka Hukuk Danışmanlık iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, İka Hukuk Danışmanlık ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

İka Hukuk Danışmanlık Eleman İlanları

Kariyeriniz için İka Hukuk Danışmanlık firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız İka Hukuk Danışmanlık iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.