Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
HATEN KOZMETİK PLASTİK VE MAT.SAN.TİC.A.Ş. iş ilanları
HATEN KOZMETİK PLASTİK VE MAT.SAN.TİC.A.Ş.

1988 yılında kurulan HATEN Kozmetik ve Plastik Sanayi A.Ş. ilk olarak plastik imalat sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Gerçekleşen hedefler doğrultusunda otel kozmetik sektöründe imalat ve tasarım konusunda lider olarak anılan bir şirket olarak devam etmektedir.

Otel sektörü için sabun ve şampuan üretimiyle başlayan HATEN Kozmetik ve Plastik Sanayi A.Ş. bugün itibariyle yine şampuan duş jeli ve sabun gibi kozmetik ürünler başta olmak üzere, kalite hedeflerine bağlı kalabilmek adına neredeyse tamamını kendi bünyesinde ürettiği yüzlerce farklı ürün çeşidi ile faaliyetine devam etmektedir.

Üretimden gelen gücü ile kendi bünyesinde tasarladığı eşsiz koleksiyonları, 10.000 m2’lik entegre tesisleri, birinci sınıf üretim kalitesi, otel kozmetik sektörüne yerleştirdiği güven ve itibarıyla anılmakta; devamlı büyüyen ve gelişen üretim bantları ile Türkiye’de başta büyük grup oteller olmak üzere yurtdışı müşterilerine de hizmet vermekten onur duymaktadır.

Tescilli markası olan ‘ROSSO BIANCO’ ile yurtdışında birçok ülkeye ihracat yaparak ülke ekonomisine gerekli katkıyı yapmaktadır.

Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş.

Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. iş ilanları ve eleman ilanları ile Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. Eleman İlanları

Kariyeriniz için Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Haten Kozmetik Plastik Ve Mat.San.Tic.A.Ş. iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.