Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti iş ilanları

Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni

Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti

2020-01-24
2020-01-24
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

  • Güçoğlu Makine olarak, hızla gelişen ambalaj sanayinde müşterilerimize ucuz, kaliteli ve yüksek kapasiteli makineler sağlamaktayız.
  • Hedefimiz; teknolojik gelişmeler ışığında kolay kullanımlı ve yüksek kapasiteli makineler üretmektir. Faaliyet alanımız, sadece etiketleme makineleri sektörüdür.
  • Firmamız, İtalya'nın en büyük etiketleme makinesi imalatcısı olan LABELPACK firmasının Türkiye mümessilidir. Makinelerimizin tüm yedek parçaları ile etiketleme gruplarını LABELPACK firmasından sağlamaktayız.

 

Aranan Nitelikler

  • Askerliğini tamamlamış,
  • Tercihen deneyimsiz ve şirket lokasyonuna yakın ikamet eden,
  • Seyahat engeli olmayan adayların başvurularını bekliyoruz.

Ek Bilgiler

HARİTAYI GÖSTER

Prestij İlaçlama

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti firmasının Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni arayışı için yayınlanmıştır. Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti firmasının Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Üretim - İmalat sektörü için verilen Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti firmasının tüm iş ilanları için ya da Üretim - İmalat sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Anadolu (Maltepe) Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Anadolu (Maltepe) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Anadolu (Maltepe) Güçoğlu Makine Sanayi Ve Tic Ltd Şti eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni iş ilanları sayfası ile Elektrik Elektronik Teknikeri/Teknisyeni pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.