Gökler Bilişim iş ilanları

Freelance Satış Elemanı

Gökler Bilişim

04.03.2017
04.03.2017
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

Toplam 25 sektörde faaliyet gösteren iki ayrı web sitesinin tanıtımını yapmak üzere tüm Türkiye'de  sahada çalışacak Aktif Satış Elemanlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Çalışma şekli ve ücretlendirme (sabit ücret+prim)part time, ek iş ya da serbest zamanlı olarak kişinin tercihine göre planlanacaktır.

İşin nevi belirtilen sektörlerdeki esnaflarla birebir  görüşerek abonelik ve ilan paketi satmayı içermektedir.

Başarılı olan adaylar için tam zamanlı bölge temsilciliği/il temsilciliği gibi pozisyonlara yükselme şansı bulunmaktadır.

Başvuru yapacak adayların, önceden satış elemanı olarak çalışmış olmaları ya da, pazarlama, reklamcılık,halkla ilişkiler bölümlerinden mezun veya bu bölümde okuyor olmaları, sosyal medya ve interneti yoğun olarak kullanıyor olmaları,sosyal çevrelerinin geniş olması, ikna kabiliyetlerinin yüksek olması,iş disiplini ve ahlakına sahip olmaları  beklenmektedir.

İstanbul'dan başvuracak adaylar için ,ilk görüşme yeri Bostancı olup, kişiler kendi seçtikleri bölgelerde çalışabilecektir.Farkli şehirlerden başvuru yapan adaylar için görüşmeler online olarak yapılacaktır.

Bu kriterlere uyduğunu düşünen , gerçekten işe ihtiyacı olan ve AKTİF SAHA SATIŞ ELEMANI olarak çalışmayı isteyen adayların başvuru yapması, karşılıklı olarak vakit kaybını önleyecektir.

 

Aranan Nitelikler

 • Pazarlama-satış konusunda deneyimli ya da bu alanda kendini geliştirmeye istekli,
 • İkna kabiliyeti yüksek,
 • Sosyal çevresi geniş,
 • Kendine güvenli,
 • Dışa dönük takım arkadaşları arıyoruz.

Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Aktif Satış Elemanı, Aktif Satış Görevlisi
 • Yaş
  :
  20 - 55 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Satış - Pazarlama
 • Sektör
  :
  Eğitim, Eğlence - Sanat, Gayrimenkul - Emlak, Gıda, Hızlı Tüketim, Hizmet, Kozmetik, Perakendecilik - Toptancılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik
 • Çalışma Şekli
  :
  Part Time, Freelance, Ek
 • Aranan Personel Sayısı
  :
  50
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  04.03.2017
 • Çalışma Yeri
  :
  İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri) İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Gökler Bilişim firmasının Freelance Satış Elemanı arayışı için yayınlanmıştır. Gökler Bilişim firmasının Freelance Satış Elemanı ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Freelance Satış Elemanı ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Eğitim, Eğlence - Sanat, Gayrimenkul - Emlak, Gıda, Hızlı Tüketim, Hizmet, Kozmetik, Perakendecilik - Toptancılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörü için verilen Freelance Satış Elemanı ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Gökler Bilişim firmasının tüm iş ilanları için ya da Eğitim, Eğlence - Sanat, Gayrimenkul - Emlak, Gıda, Hızlı Tüketim, Hizmet, Kozmetik, Perakendecilik - Toptancılık, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri), İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) Gökler Bilişim iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri), İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri), İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) Gökler Bilişim eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Freelance Satış Elemanı iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Freelance Satış Elemanı iş ilanları sayfası ile Freelance Satış Elemanı pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.