Gb Trade & Transport İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
GB TRADE & TRANSPORT iş ilanları
GB TRADE & TRANSPORT

 • GB Trade & Transport olarak, seçilen kategoriler ve hedef pazarlarda müşterilerimize, etik değerler ve çevreye saygı ilkeleri doğrultusunda güvenilir ve etkin çözümler sunmak.
 • Sahip olduğumuz sürdürülebilir rekabet gücümüzle sürekli büyüme potansiyeli yaratıp ürettiğimiz katma değeri, ilgili tüm taraflarla paylaşmak.
 • Bunu yaparken en büyük gücümüz, müşterilerimizin yeni oluşan ihtiyaçlarını en kısa sürede anlamak ve en uygun hizmeti sunan ilk kuruluş olmaktır.
 • Yüksek Müşteri Bağlılığı
  Müşterilerimizin beklentilerine göre sürekli yenileyerek sunduğumuz hizmet ve çözümlerle müşterilerimizin hedeflerine daha hızlı ulaşmasını sağlar, kendi iş alanlarında sürdürülebilir büyüme sağlamalarını ve bu yolla bağlılıklarının artmasını hedefleriz.
 • Her Durum ve Şartta Güvenilirlik 
  Müşteriler, çalışanlar ve ilişkide bulunulan tüm taraflar arasında bilgi, donanım ve kurumsal değerlere olan bağlılık ile güven yaratmak, her türlü taahhüdü zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirmektir.
 • Sürekli Çözüm Odaklılık 
  Her çözümün, bir adım sonrası için müşteriye sunulacak bir deneyim olduğunu biliriz. Sorunları ve hataları çatışma kaynakları olmaktan çıkarıp sahiplenir, kurumun ve çalışanların gelişme alanları haline dönüştürür, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip ederiz. 
 • Sorumluluk ve mükemmeliyetçilik bilinci
  Yüksek rekabet gücü ancak, müşteri gereksinimlerine duyarlı ve bu doğrultuda hızlı ve doğru karar alabilmekle mümkündür. Sorumluluğunu bilen alanında uzman yetkin bireyler ile mükemmellik doğrultusunda inisiyatif kullanırız.
 • Sürekli Yenilikçilik 
  Yeni ve yaratıcı fikir ve öneriler üretir, değişime uyum sağlar, müşteri, çalışan ve diğer tüm tarafların memnuniyeti artırma doğrultusunda her türlü yaratıcı çalışmayı destekleriz.
 • Değer Yaratmak 
  Varlık amacımız; kuruluşumuz, müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tüm diğer paydaşlarımız için değer yaratmaktır. Kurumun bütünsel performansına katkı sağlayacak çözüm önerileri sunan ve bunları uygulamak konusunda inisiyatif kullanan bireyler olarak kişisel “artı değer” yaratmayı hedefleriz. 
 • Etik değerlere bağlılık ve ekolojik dengeye saygı  
  Ulusal ve uluslararası yasalara ve etik ilkelere daima bağlı kalarak, çalışanlar, müşteriler, hissedarlar ve diğer iş ortaklarımızla ilişkilerimizi şeffaf, uzun süreli, kalıcı ve dürüstlük esasına dayalı yürütür, sürdürülebilirlik için kaynakların önemli olduğunun bilinciyle faaliyetlerimizi ulusal ve uluslararası kabul görmüş çevre standartlarına ve müşterilerimizin çevresel beklentilerine uygun olarak gerçekleştiririz. 
 • Tüm Çalışanlarımızla Karşılıklı Bağlılık
  Lojistik sektöründe fark yaratan gerçek unsurun sahip olduğumuz güçlü ve yetkin insan kaynağımız olduğunun bilincindeyiz. En nitelikli çalışanları kazanmak ve mevcut insan kaynağının gelişimini sağlamak amacıyla her türlü yatırımı yapar, teknolojik araç-gereci temin eder, yeteneklerini sonuna kadar kullanmalarına olanak tanırız. Başarıları ödüllendirir, kendilerine ve ailelerine değer verildiğini hissetmelerini sağlayarak karşılıklı duygusal bir bağ oluştururuz.

Gb Trade & Transport

Gb Trade & Transport iş ilanları ve eleman ilanları ile Gb Trade & Transport iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Gb Trade & Transport ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Gb Trade & Transport Eleman İlanları

Kariyeriniz için Gb Trade & Transport firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Gb Trade & Transport iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.