Firma Bilgileri Gizli iş ilanları

Sekreter Aranıyor

Firma Bilgileri Gizli

2019-05-06
2019-05-06
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

 • Gıda alanında 7 yıldır faaliyet gösteren firmamız, üretim ve ihracaat alanında faal, ayrıca yurt içinde bayi kanalında da aktif rol üstlenmektedir.

 

Aranan Nitelikler

 • Ofis içinde genel anlamda aktif olacak Bayan arkadaş aramaktayız.
 • İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.
 • Çok kalabalık olmayan genelde sakin ortamlı bir iş çalışma alanımız bulunmaktadır.

Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Sekreter
 • Yaş
  :
  18 - 40 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Merkez Ofis
 • Sektör
  :
  Gıda
 • Çalışma Şekli
  :
  Eğitim Durumu
  :
  Lise, Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  2019-05-06
 • Çalışma Yeri
  :
  Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Firma Bilgileri Gizli firmasının Sekreter Aranıyor arayışı için yayınlanmıştır. Firma Bilgileri Gizli firmasının Sekreter Aranıyor ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Sekreter Aranıyor ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Gıda sektörü için verilen Sekreter Aranıyor ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Firma Bilgileri Gizli firmasının tüm iş ilanları için ya da Gıda sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Firma Bilgileri Gizli iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Firma Bilgileri Gizli eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Sekreter Aranıyor iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Sekreter Aranıyor iş ilanları sayfası ile Sekreter Aranıyor pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.