Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
DÜZOVA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. iş ilanları
DÜZOVA İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Düzova İnşaat San ve Tic.Ltd. Şti. 1993 yılında Kemal Düzova (1983 O.D.T.Ü. Makine Müh.) tarafından aile şirketi olarak kurulmuştur.

 

Başlangıçta inşaat sektörüne pompalı şap uygulamasıyla hizmet veren firmamız kısa sürede kendini tanıtmış ve inşaatın birçok kalemi ile faaliyetlerine devam etmiştir. 1996 yılında Türkiye’de ilk ve tek yerli şap pompası imalatını Atlas Copco kompresör kullanarak gerçekleştirmiştir. 2000 yılında İtalyan kompresör üreticisi ROTAIR ‘in Türkiye Genel Distribütörlüğünü almıştır. Düzova İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti.’i şu anda kendi imalatı ve markası olan Düzova Şap Pompalarının üretimine DRY-MİX ile devam etektedir. Halen piyasada Düzova Şap Pompası mevcuttur.

 

Halen üretim, satış ve servis hizmetlerimizi Ferhatpaşa mah.Yavuz Selim cad. 24A Ataşehir/İSTANBUL adresinde kendi yerimizde yapmaktayız.

 

Başlıca Faaliyet Alanlarımız:

  • DÜZOVA Şap Pompaları (Dizel ve Elektrikli) İmalat-Satış-Kiralama-Servis
  • DÜZOVA Perdah makinaları İmalat-Satış-Kiralama-Servis
  • Şap Uygulama (Malzemeli ve İşçilikli Uzman Ekipler İle)
  • DRY-MİX  Ürünleri (Elektrikli ve Dizel Vidalı Hava Kompresörleri, Hidrolik Kırıcılar, Dumpcar ’lar)
  • Satış–kiralama-Teknik Servis-Yedek Parça satışı
  • Fayans, Seramik, Sıva, Boya, Kartonpiyer, Alçı, Çevre Düzenleme

Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. iş ilanları ve eleman ilanları ile Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Eleman İlanları

Kariyeriniz için Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Düzova İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti. iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.