Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm. iş ilanları

Acenta Satış Uzmanı

Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm.

17.01.2017
17.01.2017
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

Kuruluş Tarihi

1998 yılından beri,geleneksel turizm işi yapan firmamız, yatırım ve değişen ortaklık yapısı ile 2016 yılında DOĞADAN TURİZM’i kurmuştur.

Faaliyetleri ve Genel Yapısı

Şirket bünyesinde, turizm pazarında eğitimli, deneyimli personelleri, kalite anlayışı ve kusursuz servis ilkeleri ile otobüs, midibüs, minibüs ve binek araçlardan oluşan araç filosu ile hizmet vermektedir. Gerek yurt içindeki, gerekse ülkemize gelen misafirlerine özel turlar, havaalanı transferleri, otel konaklama, eğlence, özel organizasyon ve geceler, sağlık ve kültür hizmetleri, uçak, gemi biletleri v.b. gibi tüm hizmetleri kalite ve güvenle sunmaktadır. Yıldan yıla artarak gerçekleştirdiği kültürel turlar ile Tüm Türkiye’nin, özellikle uzmanlık alanı olan Doğadan Turizm destinasyonları KARADENİZ ve DOĞU- GÜNEYDOĞU ANADOLU’nun tanıtımı için önemli katkılar ve çalışmalar yapmış bu konudaki  projelerini devam ettirmektedir.

Kalite Politikamız

-Tur operatörlerimiz ve misafirlerine verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri beklentileri ve memnuniyeti ön planda tutmak,

-Eğitimler ile çalışanlarımızın bilinçli katılımı ve fikirleri ile birlikte geliştirmek,

-Müşteri, kanun ve kalite sistemimizin şartlarına her zaman uymak,

-Şirketimizin başarısını ve hizmet kalitemizi etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek.

Aranan Nitelikler

 • İkna kabiliyeti yüksek 
 • Satış anlamında uzmanlaşmış
 • Takım ruhuna sahip

Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Acente Satış Uzmanı, Acente Satış Yetkilisi, Aktif Satış Elemanı, Aktif Satış Görevlisi
 • Cinsiyet
  :
  Kadın
 • İş Alanı
  :
  Satış - Pazarlama
 • Sektör
  :
  Turizm - Otelcilik
 • Çalışma Şekli
  :
  Tam Zamanlı
 • Eğitim Durumu
  :
  Ön Lisans, Ön Lisans Öğrencisi, Lisans, Lisans Öğrencisi, Yüksek Lisans, Yüksek Lisans Öğrencisi, Doktora, Doktora Öğrencisi
 • Deneyim
  :
  2-5 yıl, 5-10 yıl, 10 yıldan fazla
 • Askerlik Durumu
  :
  Muaf
 • Maaş
  :
  3000 TL
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  17.01.2017
 • Çalışma Yeri
  :
  Gaziantep (Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Yavuzeli)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm. firmasının Acenta Satış Uzmanı arayışı için yayınlanmıştır. Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm. firmasının Acenta Satış Uzmanı ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Acenta Satış Uzmanı ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Turizm - Otelcilik sektörü için verilen Acenta Satış Uzmanı ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm. firmasının tüm iş ilanları için ya da Turizm - Otelcilik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Gaziantep (Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Yavuzeli) Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm. iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Gaziantep (Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Yavuzeli) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Gaziantep (Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Araban, İslahiye, Karkamış, Nizip, Nurdağı, Yavuzeli) Dmr Asistanlık Ve Yol Yardım Hizm. eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Acenta Satış Uzmanı iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Acenta Satış Uzmanı iş ilanları sayfası ile Acenta Satış Uzmanı pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.