Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
DIŞ TİCARET MERKEZİ EĞİTİM DANIŞMANLIK iş ilanları
DIŞ TİCARET MERKEZİ EĞİTİM DANIŞMANLIK

Bizler, İhracat Uzmanlık Merkezi ekibi olarak, firmalarımızın giderek artan dış ticaret konusundaki enformasyon açığını kapatmak ve profesyonel amaçla onlara yardımcı olmak amacıyla çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz. Firmamızı, herhangi bir dış ticaret danışmanı şirketten ayıran üç temel özellik mevcut bulunmaktadır; 1) İhracat Uzmanlık Merkezi, her şeyden önce, kendisi bizzat "dış ticaret" yapan bir firmadır. Grup içerisinde yer alan ve kardeş firmasının ürünleri olan kimi sanayi ürünlerini yurt dışına ihraç etmenin yanı sıra, başka fabrikaların ürünlerini, ABD'den İran'a, Balkanlar'dan Katar'a kadar ihraç ederek onların dış ticaretlerine ön ayak olmaktadır. 2) Diğer taraftan, aynı zamanda eğitim veren bir danışman olarak, dışa açılacak olan firmayı öncelikte bu işin eğitiminden geçirmekte ve ihracat ve ithalat operasyonları öncesi firmaları daha donanımlı hale getirmektedir. 3) Ve nihayet, gerek eğitimleri, gerekse danışmanlıkları veren ve firmaları dışa açan ekibimiz, tamamen sektörün içinde görev yapan uzmanlardan oluşmaktadır. Bu uzmanlar grubu aracılığı ile, Dış Ticaret Müsteşarlığı ve İhracatı Geliştirme Etüd Merkezi tarafından uygulanan “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesi nin Desteklenmesi” projelerinden, KOSGEB tarafından uygulanan “KOBİ-KOSGEB” projelerine varıncaya kadar, uzun vadeli pek çok projeyi il ticaret/sanayi odaları ve organize sanayi bölgeleri ile çalışmaktayız. Özel olarak vurgulamalıyız ki, "danışmanlık" konseptinden anladığımız şey, piyasadaki yaygın uygulamanın aksine, sadece "iş takibi" ve benzeri sınırlı faaliyetleri yürütmek değil, "paket program" anlayışı çerçevesinde ; • Firmanın dış ticaret biriminin yeniden yapılandırılması, • Firmanın ürettiği ürünlerin pazar trafiğinin tesbit edilmesi, • Bu trafiği tesbit ettikten sonra, ilgili pazarda "nokta atışı" biçiminde müşteri bulunması, • Firmanın dış ticaret ve/veya distribütör-acenta sözleşmesinin yazılması, • Akreditif ve diğer bankasal işlemlere bilirkişilik yapılması • İhtiyaç duyulan her noktada bilgilendirme hizmetlerinin yapılmasını kapsamaktadır. • Diğer biz hizmet paketimiz ise, firmanızın ihracat açılmada yaygın olarak kullanması gereken pek çok devlet desteğine aracılık edilmesidir. Bu destekler arasında ise ; • Yurt dışında açmayı planladığınız mağaza, ofis, showroom ve depo gibi birimlerin Teşvik kapsamına aldırılması, • İhtiyaç duyduğunuz Uluslar arası sertifikaların edinilmesine yönelik giderlerin teşvik kapsamına alınması, • Fuarların destek kapsamına aldırılması, • Yurt dışı seyahatlerin destek kapsamına aldırılması ve • AR-GE çalışmalarının destek kapsamına aldırılması gibi çalışmalar yer almaktadır. Yurt dışında yapmayı planladığınız yatırımlara ve diğer uluslararası hukuk ihtiyaçlarınıza da yanıt veren ekibimizle gerek birlikte çalışma alanlarımızın tespit edilebilmesi, gerekse yukarıda s...

Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık

Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık iş ilanları ve eleman ilanları ile Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık Eleman İlanları

Kariyeriniz için Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Dış Ticaret Merkezi Eğitim Danışmanlık iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.