Çetin Plastik İş İlanları

Anahtar Kelime
FİLTRELE
Şehir
  Pozisyon Adı
  Sektör
   İş Alanı
    Çalışma Şekli
     Cinsiyet
     Eğitim
      Deneyim
       Askerlik
        Görüntüleme Seçenekleri
        İlan Güncelliği
        Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
        Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
        Şirket Bilgileri
        ÇETİN PLASTİK iş ilanları
        ÇETİN PLASTİK

        Çetin Plastik 1990 yılında plastik dubel çeşitlerinin imalatı ile ticari faaliyetine başlamış,kaliteli,uygun fiyatlı ve garantili üretim faaliyetleri sayesinde 1994 yılında, kurumsallaşarak, 2000 yılı itibarı ile mobilya aksesuarları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Kısa zamanda zengin çesit ve kalite standartlarına ulaşan firmamızda ev ve ofis mobilyalarında kullanılan plastik ve metal aksamlı ürünlerin tasarım, üretim ve satışı yapılmaktadır. Ayrıca ihracatçı kuruluşların tüm ihtiyaçları da titizlikle karşılanmaktadır.

        Çetin Plastik

        Çetin Plastik iş ilanları ve eleman ilanları ile Çetin Plastik iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Çetin Plastik ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

        Çetin Plastik Eleman İlanları

        Kariyeriniz için Çetin Plastik firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

        Aradığınız Çetin Plastik iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.