Çetin Plastik İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
ÇETİN PLASTİK iş ilanları
ÇETİN PLASTİK

Çetin Plastik 1990 yılında plastik dubel çeşitlerinin imalatı ile ticari faaliyetine başlamış,kaliteli,uygun fiyatlı ve garantili üretim faaliyetleri sayesinde 1994 yılında, kurumsallaşarak, 2000 yılı itibarı ile mobilya aksesuarları alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Kısa zamanda zengin çesit ve kalite standartlarına ulaşan firmamızda ev ve ofis mobilyalarında kullanılan plastik ve metal aksamlı ürünlerin tasarım, üretim ve satışı yapılmaktadır. Ayrıca ihracatçı kuruluşların tüm ihtiyaçları da titizlikle karşılanmaktadır.

Çetin Plastik

Çetin Plastik iş ilanları ve eleman ilanları ile Çetin Plastik iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Çetin Plastik ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Çetin Plastik Eleman İlanları

Kariyeriniz için Çetin Plastik firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Çetin Plastik iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.