Carma Trend iş ilanları

E-Ticaretten Sorumlu Sekretar

Carma Trend

2020-01-25
2020-01-25
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

  • CarmaTrend 2019 yılında kurulmuş İstanbul-Beyazıt merkezli bir firmadır.
  • Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız, el emeği göz nuru özel tasarım ürünler, özel tasarım gümüş erkek yüzükleri ve Bay-Bayan takı çeşitleri ile hizmet vermektedir.
  • Carma Trend firması tamamen güvene dayalı çalışma düsturunu benimsemiş bir firmadır.
  • Bundan ötürü tüm ürünlerimizde orijinal ve el yapımı ürünler satmaktayız.
  • İlan açıklamalarında ne yazıyor ise ve ürünün resmi ile aynısı iade garantili olarak faturası ile birlikte kullanıcılara gönderilmektedir.
  • Tüm ürünlerimiz müşterilerimiz 'Kargo Ücretsiz' olarak gönderilir.
  • CarmaTrend için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir.

 

Aranan Nitelikler

  • Bilgisayar kullanımını iyi derecede bilen ve E-Ticaret sitelerinde deneyimi olan eleman aramaktayız.
  • İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

Ek Bilgiler

HARİTAYI GÖSTER

Prestij İlaçlama

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Carma Trend firmasının E-Ticaretten Sorumlu Sekretar arayışı için yayınlanmıştır. Carma Trend firmasının E-Ticaretten Sorumlu Sekretar ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz E-Ticaretten Sorumlu Sekretar ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Kuyumculuk sektörü için verilen E-Ticaretten Sorumlu Sekretar ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Carma Trend firmasının tüm iş ilanları için ya da Kuyumculuk sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri), İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) Carma Trend iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri), İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul Avrupa (Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Arnavutköy, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Küçükçekmece, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu, Avcılar, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Başakşehir, Beylikdüzü, Esenyurt, Sultangazi, Büyükçekmece, Çatalca, Silivri), İstanbul Anadolu (Adalar, Beykoz, Kadıköy, Kartal, Pendik, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Maltepe, Ataşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Şile, Sultanbeyli) Carma Trend eleman ilanları için başvurabilirsiniz. E-Ticaretten Sorumlu Sekretar iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. E-Ticaretten Sorumlu Sekretar iş ilanları sayfası ile E-Ticaretten Sorumlu Sekretar pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.