Ametal Asansör İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
AMETAL ASANSÖR iş ilanları
AMETAL ASANSÖR

Ametal; 9 Mart 1988'de, henüz üretim teknolojilerinin yeni olduğu Türkiye'de, asansörler için yeni ve farklı ürünler geliştirmek amacıyla kuruldu. Kuruluşunun ilk yıllarında faaliyeti; kumanda tablosu ve buton/butonyer üretimi idi. Kurucusu İsmail YILDIRIM'ın vizyonu; ürün ve hizmetlerde belirli bir standartta kalmak değil, ulaşılan standardı sürekli değişen teknoloji ve ihtiyaçlara uyumlu olarak yükseltmek-ti. Bu vizyon ile sektörüne sağladığı kaliteli ve patentli orijinal ürünler, kurumsal yapısı ve değişen talepleri karşılayabilecek ölçüde kendini sürekli yenileyen başarılı organizasyonu ile 90'lı yıllardan bugüne sadece Türkiye'de değil, global ölçekte, 45 ülkedeki müşterilerinin beğenisini kazandı. Ametal, sektöründe sürekli gelişim gösteren ve özgün ürünler yaratan kimliği ile tanınmaktadır. Dünyadaki trendleri, ihtiyaçları ve teknolojileri analiz etmek, ihtiyaçlara uygun çözümler üretmek ve müşterileri için hizmete dönüştürmek Ametal'in temel çalışma felsefe-sidir. Bu sebeple, bugün, uzmanlaştığı Buton/Butonyer ve Yük Ölçme teknolojilerinin yanısıra, müşterilerine Komple Asansör Sistemleri hizmeti ile de konforlu, pratik ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

Ametal Asansör

Ametal Asansör iş ilanları ve eleman ilanları ile Ametal Asansör iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, Ametal Asansör ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

Ametal Asansör Eleman İlanları

Kariyeriniz için Ametal Asansör firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız Ametal Asansör iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.