Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları iş ilanları

Ekstra Eleman Alımı (Garson)

Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları

26.02.2019
26.02.2019
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

Aranan Nitelikler

 • İşkur anlaşmalı insan kaynakları firmasıyız.
 • 5 yıldızlı otellere, resturantlara, cafelere ekstrada çalışacak eleman teymini yapmaktayız (garson,komi,aşçı,aşçı yrd.,bulaşıkçı,kat görevlisi,kasiyer,barmen,karşılama hostesi,vale).
 • İlgili adayların başvurularını bekliyoruz.

Ek Bilgiler

 • Pozisyon
  :
  Garson, Alakart Garson, Şef Garson, Komi
 • Cinsiyet
  :
  Farketmez
 • Yaş
  :
  25 - 55 yaşları arasında
 • İş Alanı
  :
  Danışmanlık
 • Sektör
  :
  Gıda, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik
 • Çalışma Şekli
  :
  Part Time
 • Deneyim
  :
  2-5 yıl, 5-10 yıl, 10 yıldan fazla
 • Yayınlanma Tarihi
  :
  26.02.2019
 • Çalışma Yeri
  :
  Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar)

HARİTAYI GÖSTER

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları firmasının Ekstra Eleman Alımı (Garson) arayışı için yayınlanmıştır. Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları firmasının Ekstra Eleman Alımı (Garson) ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Ekstra Eleman Alımı (Garson) ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Gıda, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörü için verilen Ekstra Eleman Alımı (Garson) ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları firmasının tüm iş ilanları için ya da Gıda, Restoran-Yemek, Turizm - Otelcilik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Ankara (Altındağ, Çankaya, Etimesgut, Keçiören, Mamak, Sincan, Yenimahalle, Gölbaşı, Pursaklar, Akyurt, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çubuk, Elmadağ, Evren, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Kızılcahamam, Nallıhan, Polatlı, Şereflikoçhisar) Ak Reklam Organizasyon Ve İnsan Kaynakları eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Ekstra Eleman Alımı (Garson) iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Ekstra Eleman Alımı (Garson) iş ilanları sayfası ile Ekstra Eleman Alımı (Garson) pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.