Adil Cennet Engelli Bakım iş ilanları

Hasta Bakıcısı

Adil Cennet Engelli Bakım

2020-01-22
2020-01-22
Bu ilanın başvuru süresi dolmuş veya ilan yayından kaldırılmış olabilir.
Devamı..

İş Tanımı

  • Zihinsel engelli bireylere hizmet verdiğimiz kuruluşumuzda engellilerin kişisel bakımını gerçekleştirmek üzere Bakım Elemanı alımı yapılacaktır.

 

Aranan Nitelikler

  • Lise ya da önlisans düzeyinde çocuk gelişimi ya da hasta ve yaşlı bakım bölümlerinden mezun olmak veya en az 400 saatlik hasta yaşlı bakım sertifikasına sahip,
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek adayların başvurularını bekliyoruz.

Ek Bilgiler

HARİTAYI GÖSTER

Prestij İlaçlama

Anahtar Kelimeler

Görüntülediğiniz iş ilanı, Adil Cennet Engelli Bakım firmasının Hasta Bakıcısı arayışı için yayınlanmıştır. Adil Cennet Engelli Bakım firmasının Hasta Bakıcısı ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Hasta Bakıcısı ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Sağlık - Tıp sektörü için verilen Hasta Bakıcısı ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, Adil Cennet Engelli Bakım firmasının tüm iş ilanları için ya da Sağlık - Tıp sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca Adana (Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık) Adil Cennet Engelli Bakım iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. Adana (Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık) bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, Adana (Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık) Adil Cennet Engelli Bakım eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Hasta Bakıcısı iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Hasta Bakıcısı iş ilanları sayfası ile Hasta Bakıcısı pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, isbul.net online iş bulma sitesinin iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.