3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti İş İlanları

Aradığınız kriterlere uygun ilan bulunamadı.
Kriterlerinizi değiştirerek tekrar arama yapabilirsiniz.
Şirket Bilgileri
3AF GRUP MEDİKAL TİC.LTD.ŞTİ iş ilanları
3AF GRUP MEDİKAL TİC.LTD.ŞTİ

3 AF GRUP MEDİKAL TİC. LTD. ŞTİ.; medikal sektörde tecrübeli ekibi ile kalite, güven ve dürüstlük ilkelerini benimseyerek 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur.Kısa sürede ürün gamını genişleterek, tüketicilere sunduğu gerek yurt içi, gerekse yurt dışı menşeili kaliteli markalarla sektörde 10 yılını doldurmuştur.Tüm müşterileri ile karşılıklı güvene dayalı bir işbirliği sergileyen 3AF GRUP MEDİKAL müşteri memnuniyetini daima ön planda tutarak pazarlama faaliyetlerini ve bayi ağını ülke çapında genişletmiştir.

Pazardaki payını her geçen gün arttıran 3AF GRUP MEDİKAL . teknolojik gelişmeleri takip ederek ve AR-GE çalışmalarına önem vererek sektörde anestezi, yoğun bakım, kardiyoloji, onkoloji ve üroloji alanlarındaki ürünleriyle tanınan ve istenen bir firma olmayı başarmıştır.

Ürün kalitesini ve işletme anlayışını çeşitli kalite ve hizmet yeterlilik belgeleri ile kanıtlayan firmamız medikal çözüm ortağınız olmaya devam edecektir.

3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti

3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti iş ilanları ve eleman ilanları ile 3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti iş başvurusu gerçekleştirebilirsiniz. Görüntülemekte olduğunuz ilanlar, 3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti ilanları listesidir. Hayalinizdeki işe isbul.net ile sahip olabilirsiniz.

3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti Eleman İlanları

Kariyeriniz için 3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti firmasına ait iş ilanlarını, sitemiz üzerinden zengin arama özellikleri ile takip edebilirsiniz.

Aradığınız 3Af Grup Medikal Tic.Ltd.Şti iş ilanlarını isbul.net iş ilanları ve eleman ilanları web sitemizden takip etmeniz, sizlere zaman kaybettirmeden kariyer fırsatlarını yakalamanız konusunda yardımcı olacaktır.