Yandex Metrika

Turizm Operasyon Sorumlusu iş ilanı

Şifremi Unuttum

Turizm Operasyon Sorumlusu

Bu ilan artık yayında değil.
İşin Tanımı
Balkan ülkelerine ağırlıklı olarak outgoing turlar düzenleyen firmamızda operasyon departmanında görevlendirilecek takım arkadaşları aramaktayız.
Aranan Nitelikler
  İngilizceye hakim 
  Ofis programlarını kullabilen 
  İnsan ilişkileri ve diksiyonu düzgün 
  Turizm sektöründe tecrübeli ve ya yetiştirilmek üzere takım arkadaşları aramaktayız.


  Firmamız ağırlıklı olarak çeşitli balkan ülkelerine turlar düzenleyen bir firma olup yurtdışı bağlantıları takip edebilmesi için görevlendirilecek çalışanın iyi düzeyde bir ingilizceye sahip olması gerekmektedir.
Diğer Detaylar
 • Çalışma Şekli : Tam Zamanlı (Full Time)
 • Personel Sayısı :3
Görüntülediğiniz iş ilanı, firmasının Turizm Operasyon Sorumlusu arayışı için yayınlanmıştır. firmasının ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Turizm Operasyon Sorumlusu ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Turizm - Otelcilik sektörü için verilen Turizm Operasyon Sorumlusu ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, firmasının tüm iş ilanları için ya da Turizm - Otelcilik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul - Anadolu - Kadıköy iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul - Anadolu - Kadıköy bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul - Anadolu - Kadıköy eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Turizm Operasyon Sorumlusu iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Turizm Operasyon Sorumlusu iş ilanları sayfası ile Turizm Operasyon Sorumlusu pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

İlan İşlemleri

Benzer İlanlar

Servis Elemanı
Ege Park Pizza Pizza

Pizza Yapım Uzmanı
Ege Park Pizza Pizza

Takım Arkadaşları
SC Group

Yutdışı Otel Satış
GTN TRAVEL

Asansör Teknikeri
çelikinanç asansör

Sevk Sorumlusu
suskunlar

Çağrı Merkezi
Binom Araştırma