Yandex Metrika

İş Bul

| Türkiye'nin İş İlanları ve Kariyer Platformu
Destek Hattı
Şifremi Unuttum
En Son Yayınlanan İş İlanları
Şirketimiz Demetevler'dedir..67 Km'den arayıp "haa
Dıgıturk teknik servis bayisi olan firmamıza alına
Yeni kurulan işletmemizde köfte, kebap tavuk salat
İş İlanları

İş ilanı vermek, ülkemizde büyük ve orta ölçekli kurumların eleman ihtiyaçlarını karşılamak için başvurdukları yöntemdir. Dolayısıyla bu ihtiyacın giderilmesi noktasında geniş kapsamlı bir platformun olması,ülkemiz açısından olmazsa olmaz gereksinimlerdendir. İşte bu gereksinimin bir sonucu olarak doğan isbul.net, hem işletmelerine personel arayan kurumların hem de iş arayan insanların buluşabileceği ortak bir platform olmayı başarmıştır. Oluşturduğu geniş firma portföyü ile ulaşılması zor bir yelpazeye yayılan ve yayılmaya devam eden kullanım hacmiyle, kariyer noktasında insanların tüm beklentilerini karşılamaktadır.

En kapsamlı kariyer sitesi olan isbul.net’te, işverenler aradıkları elamanın kriterlerini belirleyip, aradığı elemanı hem kolay hem de en hızlı şekilde bulabilecek.

İş ilanı veren firma, kendi kurumsal özelliklerini, aradığı elemanın özelliklerini, işe alacağı elamana sağlayacağı olanakları açık ve net bir şekilde belirtmelidir.

İş ilanında belirtilen pozisyon ile ilgili iş tanımı ayrıntılı bir şekilde yazılmalıdır. İş tanımı, iş arayan elemanın ilan hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olmasını sağlayacaktır.

İş ilanı vermek isteyen firma, aradığı adaya sağlayacağı olanakları abartısız ve doğru şekilde yazmalıdır. İş ilanında verilen yalan yanlış bilgiler, firma için güven kaybına yol açacaktır. İş ilanı vermek isteyen firma, ilanda adayın genel nitelikleri ve iş tanımı dışında kalan önceliklerini, isteklerini, ilanla ilgili özel durumları belirtmelidir.

İş ilanı veren firmanın önem vermesi gereken konulardan bir diğeri ise, firmaya başvuru yapan adaylara başvurularıyla ilgili geri dönüş yapmalarıdır. Adayın başvurusu hakkında bilgi sahibi olması aday için önem taşır. İş ilanı vermenin en doğru adresi olan isbul.net’te siz de aradığınız elemanı, en gelişmiş teknoloji ortamından yararlanarak bulabileceksiniz.

 

yeterli başvuru
Yeterli Başvuru Sayısı
Doğal bir sonuç olarak kurumlar, iş ilanlarına başvuru yapan aday seçeneklerinin artması için en çok yayınladıkları iş ilanlarına fazla başvuru gelmesini beklemektedirler.
yeterli başvuru
Özgeçmişlerin Güncel Olması
Sistemlerde oluşan CV havuzlarındaki zaman aşımları, firmalara istedikleri güncelliği vermediklerinden gelen başvurular sağlıklı değerlendirilememektedir.
yeterli başvuru
Kullanışlılık
Web sitesi ara yüzünün ve modüllerinin gerektiği gibi sade ve kullanışlı olması, firmaların tercih sebeplerinin başında gelmektedir. Bu, iş ilanlarının daha iyi kontrol edilmesini sağlar.
yeterli başvuru
İhtiyaçları Karşılayabilme
İş ilanı yayınlarken ve gelen başvuruların değerlendirilmesi süreçlerinin panel üzerinden tüm ihtiyaçları karşılayabilir olmas ve başka bir programa ihtiyaç duymamaları.

 

 

Bu bilgi ve gerekliliklerin realitesi kaşısında oluşum sürecine giren isbul.net ülkemizde eksikliği gözle görülür bir şekilde hissedilen iş ilanları yapısına ciddi iyileştirmeler getirmek amacı ile kurulmuştur. Hem iş ilanlarını yayınlamak isteyen kurumlarıni hem de iş arayan kullanıcıların ortak sorun ve ihtiyalarını belirleyerek altyapısını bu doğrultuda oluşturmayı başarmıştır. Kullanışlı arayüzü, hedef nokta odaklı iş ilanı yayınlayabilme olanağı, hızlı ve kullanışlı altyapısı ve sürekli olarak geliştirilen sistematik yapısı ile Türkiye'deki en büyük iş ilanları servisi olmaya aday durumdadır.
Web 2.0 ve Tüm Gelişmelere Tam Uyumluluk
İnternet dünyasının sık sık geliştirildiğini, doğal bir gelişim sürecinde olduğunu bilmeyen yoktur. Bu gelişimlerin Sosyal Medya Mecraları, web sitelerinin uyumluluk özellikleri öncelikli olarak sayılabilmektedir. isbul.net bu uyumluluk gerekliliğini iş ilanları sektörüne dahil ederek dünya genelindeki güncel gelişimlere dahil olmaktadır. Öyle ki henüz sözü edilen web 3.0 gelişimlerinden doneleri de sistemine dahil etmiştir. İş ilanlarının hem kullanıcılar hem de kurumlar nezdinde daha etkili ve cazip hale gelmesi noktasında sürekli olarak kendii geliştiren iş bul ülkemizdeki otoriter kariyer platformu olma noktasında emin adımlarla ilerlemektedir. Sizde iş ilanı vermek istiyorum ve iş arıyorum diyorsanız hemen üyeliğinizi gerçekleştirin.