Yandex Metrika

Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli iş ilanı

Şifremi Unuttum

Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli

Bu ilan artık yayında değil.
İşin Tanımı
Atatürk Havalimanı projemizde temizlik personeli olarak aramıza katılacak olan arkadaşlarımızdan beklentimiz, işletmemizin genel çalışma prensipleri doğrultusunda, mevcut araç, gereç ve ekipmanları etkin bir biçimde kullanarak sorumlu olduğu alanın temizlik ve bakımını lâyıkıyla yapmasıdır. Çalışma arkadaşlarımızdan beklenen, firmamız tarafından kendilerine verilen eğitim çerçevesinde, toz alma, leke çıkarma, süpürme, paspaslama, parlatma, yıkama, cilalama, ovma, kazıma vb.temizlik ve bakım işlemlerini yapabilecek bilgi ve beceriye sahip olmalarıdır. Eğer siz de Atatürk Havalimanı projemizde yer almak ve Kattenbeck ailesinin bir parçası olmak isterseniz, en kısa zamanda başvurularınızı bekliyoruz. 
Ülkemizdeki temizlik sektörüne birçok ilkleri getirmiş olan Kattenbeck Temizlik Hizmetleri A.Ş. kurulduğu 1992 yılından bu yana birçok projeye imza atmış, başarılı ve öncü çalışmalarıyla sürekli yenilenmekte ve ülkemize artı bir değer kazandırmakta olan bir firmadır. Uzun seneler neticesinde kazanmış olduğumuz tecrübe ve eğitime verdiğimiz paha biçilmez değerle oluşturduğumuz uzman ekibimizin sayısı iki bini aşmaktadır. 
Aranan Nitelikler
  • İlk Öğretim ve üstü Mezunu 
  • Tam Zamanlı 
  • Vardiyalı sistemde çalışabilecek 
  • Bayan 18-35 yaş aralığında 
  • Bay 22-38 yaş aralığında 
  • Bay adaylarda Askerlik hizmetini tamamlamış 
  • Asgari Ücret + Agi + Sgk + Yol + Yemek 
  • Altınşehir, Bağcılar, Esenyurt, Soğanlı, Yenibosna, Şirinevler, Esenler, Avcılar, Küçükçekmece, Söğütlüçeşme ve İnönü Mahallesi civarında ikamet eden
Diğer Detaylar
 • Çalışma Şekli : Tam Zamanlı (Full Time)
 • Personel Sayısı :100
Görüntülediğiniz iş ilanı, firmasının Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli arayışı için yayınlanmıştır. firmasının ilanına başvuru yapmak için üye girişi yapabilir, üye değilseniz Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli ilanına başvuru yapabilmek için kayıt olabilirsiniz. Temizlik sektörü için verilen Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli ilanına başvuru yapabileceğiniz gibi, firmasının tüm iş ilanları için ya da Temizlik sektörüne ait eleman ilanları için de inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca İstanbul - Avrupa - Bağcılar İstanbul - Avrupa - Esenler İstanbul - Avrupa - Avcılar İstanbul - Avrupa - Küçükçekmece İstanbul - Avrupa - Bahçelievler iş ilanları için de kolayca başvuruda bulunabilirsiniz. İstanbul - Avrupa - Bağcılar İstanbul - Avrupa - Esenler İstanbul - Avrupa - Avcılar İstanbul - Avrupa - Küçükçekmece İstanbul - Avrupa - Bahçelievler bölgesinde iş arıyorum diyorsanız, İstanbul - Avrupa - Bağcılar İstanbul - Avrupa - Esenler İstanbul - Avrupa - Avcılar İstanbul - Avrupa - Küçükçekmece İstanbul - Avrupa - Bahçelievler eleman ilanları için başvurabilirsiniz. Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli iş ilanları için yapacağınız başvurudan önce CV'nizi detaylı şekilde doldurmanız öneririz. Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli iş ilanları sayfası ile Atatürk Havalimanı'na Temizlik Personeli pozisyonuna ait eleman ilanlarını görüntüleyebilir, iş ilanları sayfasından tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

İlan İşlemleri

Benzer İlanlar

Organizasyon Elemanı
Emba Organizasyon Truzim Ltd Sirketi

Muhasebe Elemanı
ANADOLU TETA ISI MARKET LTD.ŞTİ.

Montaj Elemanı
TÜRKAKER LİMİTED ŞİRKETİ

C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
DÜZEY OSGB

Yazılım Uzmanı
SDN BİLİŞİM İNTERNET YAY. SAN TİC LTD ŞTİ

Telefonlara Bakacak Bayan
berrak

Seyahat Danışmanı
INNOVICE TURİZM SEYAHAT ACENTASI

Muhasebeci
Bay-Yol Asfalt Ltd.Şti.

Ön Muhasebe Elemanı
Artekya

Tanıtım elemanı
May Talep Şirketi